Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy lépjek túl rajta hogy...

Hogy lépjek túl rajta hogy anyukám előttem elvetélt?

Figyelt kérdés
Anyukám előttem elvetélt, most nem is lennék itt ha ez nem történik meg. Nagyon sajnálom őket hogy ezt át kellett élniük. Nem rég mondták el de egyszerűen nem tudom túltenni magam ezen.

2020. dec. 25. 23:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Most őszintén. Mit lehet még tenni azon kívül, hogy azt mondja az ember, hogy "hát ez van"?
2020. dec. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy nem drámázol fölöslegesen?
2020. dec. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem ertem a problemat. Anyadek valoszinuleg mar reg nem foglalkoznak ezzel, hanem orulnek, hogy te vagy.
2020. dec. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Mint valaki, akinek szintén elvetélt az anyukája ő előtte, én nem értem, hogy tud ez egyáltalán sokkolni? Nők ezrei vetélnek el folyamatosan... Most is. Persze sajnálatos, de ezen mit kell hisztizni?
2020. dec. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Az enyémnek utánam volt 2, többet nem is próbálkoztak, mert túl nagy fájdalom volt.


Nem tudom ezen mi túltennivaló van...

2020. dec. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2020. dec. 26. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen tudtam meg, hogy a szüleim el akartak vetetni, már az időpont is megvolt az abortuszra. Aztán meggondolták magukat.

Szerintem nem túl nagy a problémád.

2020. dec. 26. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám előttem kétszer esett teherbe spirál mellett. A spirál miatt mindkétszer meg kellett szakítani a terhességet, mert rosszul tapadt meg az embrió. A második eset után döntöttek úgy a szüleim, hogy úgy néz ki, valaki még nagyon szeretne a család tagja lenni, ezért megfogantam én. Lehet, hogy hülye vagyok, de nekem kifejezetten kedves történet, hogy gólyaírás mellett döntöttek.
2020. dec. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem sokkal karácsony előtt volt itt egy kérdés, hogy mennyi esélye van egy kisgyereknek egy rosszindulatú daganat túlélésére. Azóta úgy érzem, hogy nincsenek problémáink.

Nincs jobb dolgod? Olvasgass másoknak milyen gondjaik vannak, talán rájössz milyen szerencsés vagy, hogy ez a legnagyobb problémád.

2020. dec. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Én csak azért lettem, mert a nővérem 2 hetesen meghalt....

Az én kis pocaklakómmal azert nem védekeztünk, mert a tesójával elvetéltem....

Ez az élet.

2020. dec. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!