Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Elvetéltem, nem lesz baj?

Elvetéltem, nem lesz baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Ma reggel 8 hetesen elvetéltem itthon :(

Úgy gondolom aminek lehetett minden kijött belőlem...

Hívtam az orvosom aki azt mondta menjek be hozzá holnap addig pihenjek és igyak sokat.

Ha nem csillapodik a vérzés akkor persze azonnal kórház, de szerinte ha nincs gond és csillapodik a dolog elég holnap bemennem.

Érdeklődnék hogy tényleg "ráérek" holnap menni?

Nem lesz semmi bajom?

A vérzés csillapodott, enyhén görcsöl a hasam de már fokozatosan jobban vagyok.

De azért aggódok.


2020. nov. 2. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Sajnálom :( ma nem tudnál bemenni hozzá, nincs bent? Itt az egész nap előtted, úgyis aggódni fogsz végig.
2020. nov. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden "rendben" zajlott és nincsen extrém vérzés, vagy nem múló, erős görcs, akkor bőven ráérsz holnap, hisz semmi sem tufd történni ezeken túlmenően, ami sürgős beavatkozást igényelne. Én is otthon vetéltem el anno, ennél kicsit idősebb terhességet, nem kellett eü. küret sem utána, tisztult minden magától. Ugyaenezeket az instrukcióakt kaptam, hiszen nyilván a vérzés lehet elsősorban a veszélyes, ha bent is marad valami, az egy nap alatt még nem okoz gondot, kitisztulhat még pár nap alatt és legalább elkerüli az ember a fölösleges kisműtétet. Ha csillapodott, tudsz pihenni, dokival is beszéltél, nincs láz, extrém görcs és vérzés, bőven ráérsz holnap bemenni, mert tudom, ez egy trgaédia a várandós nőknek, de természetes folyamat, ami ha le tud zajlani magától, külső beavatkozás nélkül, annál jobb és a felépülés, regenerálódás is gyorsabb utána. ultrahangozni is ráér majd akkor, ha "lezárult" a folyamat, persze csak abban az esetben, ha nincs sürgős ellátást igénylő tünet.
2020. nov. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz! Ha annyira vérzel, te is érezni fogod, hogy baj van, és be kell menni azonnal. De ha csillapodott a vérzés, és nem erősödik újra, akkor rendben leszel.

Nagyon sajnálom, ami történt, de öröm az ürömben, hogy ha megoldódott magától, nem szükséges a műtét. Így gyorsabb a regenerálódás, hamarabb lehet újra próbálkozni, ha késznek érzed magad lelkileg.

2020. nov. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Ha nem ömlik belőled a vér akkor ráér holnapig várni. Én szeptemberben 3 hétig véreztem, mert a dokim azt várta hátha természetesen kiürül, de műtét lett végül.
2020. nov. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a megnyugtató válaszokat! :)

Múlt héten állapították meg hogy már csak petezsákot látnak babát nem, de mivel a petezsák szabályos volt azt mondták várjak 1 hetet hátha csoda történik...

Ha így kellett lennie én is jobban örülök ennek, hogy így zajlott le. A műtéttől eléggé féltem.

2 óra alatt lezajlott. Természetesen még vérzek de már nem erőteljesen. A görcseim is enyhültek. Határozottan jobban érzem magam fizikailag már mint pár órával ezelőtt.

Hála nektek nyugodtabb is lettem.

Köszönöm

2020. nov. 2. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!