Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Több vetélés egymás után?

Több vetélés egymás után?

Figyelt kérdés

Tavaly 09.22-én középidős vetélés indukcióm volt 19 hetesen mert kiderült nagyon beteg volt a kisbabám.

Voltam kontrollon igaz nem az orvosomnál mert a covid osztályra rendelték.

Decemberben már az esedékes menstruációm nem jött meg,pozitivat teszteltem.

Bevallom nagyon akartuk a veszteség után a babát.

Január 2-án Budapesten semmi nem látszódott uh-on pedig akkor már kellett volna,elmondta hogy valószinüleg kémiai terhesség volt.

Csak megvastagodott nyálkahártya látszodott.16 nap késéssel elindult a vérzés.

Kérdésem az hogy ez nem nagy baj hogy 3 hónapon belül kétszer vetélek.

Emiatt lehet nagyobb bajom?

Utolsó próbálkozás volt részemről az biztos.

Viszont nagyon gyenge vagyok és ma nem igazán de tegnap bő,darabos vérzésem volt.



2021. jan. 6. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom! 19 hetes vetélés után kontrollon mit mondott a doki meddig kellene várni?

Nekem 2020-ban 2 vetélésem volt, de nekem korai vetélés volt, így más mint a te eseted. Lombikra járunk így a doki mondja meg teljesen mikor lehet a következő beavatkozás. Márciusban volt a lombik, áprilisban volt missed ab. Leállt a szíve, műtéttel lett vége. Következő lombik már rögtön júliusban volt, de üres maradt a petezsák, ennek is műtét lett a vége. Tehát 3 hónap se telt el a műtét, és az újabb lombik közt.

Mi most vizsgálatokat csinálunk, hátha kiderül valami, hogy mi a baj. Mi még nem adtuk fel. Sajnálom, hogy nálatok vége, tudom milyen nehéz meghozni ezt a döntést, de lehet eltelik egy kis idő, és mégis próbálkoztok.

Kémai terhességem tudtommal nem volt, így abban nem tudok segíteni annak milyennek kell lennie. Úgy tudom az olyan mint egy menstruáció, és sokan éppen ezért észre se veszik, hogy terhesség volt.

2021. jan. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mint írtam a kontrollon nem volt az az orvos akinél szültem Budapesten.

Aki épp volt azt mondta minden rendben van velem,de nem mondta mikor próbálkozzak újra.

2021. jan. 6. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok: nekem a dokim 2 menstruációt mondott egyébként, hogy várni kell, de ez korai vetélésnél volt. Neten próbáltam neked keresni, de csak 2019-es tanulmányt találtam: [link]
2021. jan. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Szóval magyarul nem gond.

Sajnos az előbb nem tudtam leírni hosszabban,nem lesz több sajnos engem ez lelkileg padlóra tett.

Van 3 egészséges gyerekem.

Az apuka új valószinüleg innen ered a probléma.

Nem akarok kísérletetni nehogy belefussak tényleg valami rosszba.

2021. jan. 6. 12:53
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértelek:( Én is máshogy gondolkoznék ha lenne gyerekünk, de nekünk még nincs sajnos, így mi még azért nem akarjuk feladni.

Mielőbbi felépülést kívánok lelkileg is!

2021. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!