Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van itt olyan aki csináltatott...

Van itt olyan aki csináltatott Nk ölősejtes vizsgálatot vagy Th1 és Th2 arány vizsgálatot és kiderült, hogy probléma van náluk?

Figyelt kérdés
Természetes megyünk majd orvoshoz is, csak érdekelne mik a tapasztalatok ilyen esetben. Milyen kezelés volt másnál például? Sikerült e utána a baba? Neten olvastam már sok mindent, de inkább nem kellett volna. G1 intézetben csináltattuk a vizsgálatot, de Kaáliba járunk. G1 intézetnél azt mondták, hogy amit kezelést ők javasolnának, nem biztos hogy a Kaáli-ban az orvosunk támogatná.

#probléma #lombik #ölősejt #Th1-Th2 citokin
2021. febr. 4. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, nekem 2x is volt (Synlab-nál); mindkétszer magas NK sejtarány, és sejtfunkció jött ki, TH1 túlsúllyal.

Mi már régóta lombikozunk, lipid infúziókat kapok erre a lombikkal összehangolva + szteroidot.

Született is már gyermekünk ennek eredményeként.

2021. febr. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Gratulálok, hogy sikerült végül:)

Melyik intézetbe jártok? Egy helyen csinálják a lombikot és az infúziós kezelést? Mennyibe került ez a kezelés? Neten azt találtam, hogy az IVIG kezelés több százezezr is lehet.

2021. febr. 5. 08:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!