7 hetesen barnazas?

Figyelt kérdés
Napok óta kisebb mennyiségű barna folyasom van. 2x voltam miatta ügyeleten, baba jól van szivhang van, elsőnek a doki heamatoma szerű képződményt látott. Két napra rá másik doki nem. Szedek 3x200mg utrót. Szerintetek reménykedhetünk meg hogy megmarad a baba?
2021. febr. 27. 10:57
 1/9 anonim válasza:
100%
Persze, hogy reménykedhetsz benne. Nem szabad megilyedni biztosan minden rendben lesz.
2021. febr. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem... Most épp nincs pecsételés, reggel volt. Most a hasam görcsöl kicsit... Éveket vártunk a babára, nem szeretnénk elvesziteni.
2021. febr. 27. 11:17
 3/9 anonim válasza:
100%
Anyámnak ugyan ez volt mégis itt vagyok.
2021. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ez gyakran előfordul.Nekem is volt.
2021. febr. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Ha el akar menni az orvosok sem tudják megakadályoznj
2021. febr. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Szia.

Szerintem progeszteron hiany miatt barnazol.

De ha jol olvasom akkor arra kaptal gyogyit.

Menszesz szeru gorcsolgetesek nalam is elofordultak es meg most 15 hetesen is.

Szerintem ha nagyon gorcsolt es na adj isten verzel is melette akkor azonnal orvos.

Vetelest jelezhet.

Barnazas az nem minden esetben jelent bajt.

Most csak annyit tehetsz hogy remenykedsz en pedig imadkozok erted hogy minden rendben legyen :)

2021. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Szia. Nekem 3 hettenként volt barnázás, minimális. Terhesség előtt 21 naponta barnáztam.9 hetessen volt az utolsó. Rohantam dokihoz, de minden ok volt. 3 éves már❤️
2021. febr. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem akarom elkiabalni. Múlt hét szerdán volt egy kis barnazas még, azóta semmi. Potn orvoshoz mentem utána, 8 hetes voltam akkor és nem volt a picivel semmi baj. Remélem így is marad. (:
2021. márc. 12. 06:22
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Jaj dejo 🙂 orulok nektek.


6os voltam

2021. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!