Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetesen barnázás?

17 hetesen barnázás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tegnap reggel kezdődött, megtöröltem magam pisilés után és elég sok barna váladék volt a papíron. Voltam az ügyeleten megvizsgált a doki a babát is megnézte ultrahangon. A baba rendben volt. Kérdeztem a dokit mitől lehet ez annyit mondott fenyegető vetélés pedig eleve táppénzen vagyok semmi megerőltetőt nem csinálok. Annyit mondott a doki hogy pihenés és napi 3x1 magnerot és majd meglátjuk. Tapasztalatokra lennék kíváncsi kivel fordult elő ilyen és mi lett a vége?Köszönöm
2020. ápr. 29. 18:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm sajnos elveszítette a babát. Pont ilyen hetes körül volt. Kolléganőm ikrei viszont megmaradtak. Szoval nagyon kétesélyes. Pihenj sokat. És tényleg pihenj. Ne kelj fel, csak ha muszaj.
2020. ápr. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Lehet progesteron pótlás kéne, bár ha az orvos nem írta fel, akkor még nem tartotta indokoltnak.
2020. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 15 hetesen volt ilyen először, megnéztek, nagyon közel tapad a méhlepény a méhszájhoz (0,5 cm). Magnézium, pihenés. Most 21 hetes vagyok, már jelentősen ment feljebb (most kb. 2,5 cm-re van), de még most is előfordul néha pecsételés, barnázás.
2020. ápr. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Azóta barnázol még vagy abbamaradt?
2020. ápr. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Egyik pisilésnél megörülök hogy nincs semmi következőnél meg már megint. Egész nap fekszem.
2020. ápr. 29. 19:45
 6/9 A kérdező kommentje:
A méhlepényt fogalmam sincs hol tapad nem mondták a genetikai ultrahangon sem még most sem. Ha nem múlik el keresek egy magán dokit remélem ők alaposabban.
2020. ápr. 29. 19:56
 7/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Mindenképp megnézetném magam a helyedben rendesen. Azèrt ennyivel ne intézzenek màr el.
2020. ápr. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én 11 hetesen kezdtem el vérezni, az ugyeleten nem tudtak megmondani, hogy mitol. Nagyon idegesitett, es masnap meg jobban vereztem, a dokim akkor meg tudott nezni es egybol megtalalta a hematomat, nekem is mutatta es meg laikuskent is tok egyertelmuen lattam a fekete pacat. Engem megnyugtatott, hogy tudom, hogy mitol van. Ma voltam nala megint, 12 hetes vagyok, azt mondta, hogy addig szedjem a progit, amig verzek.

Nem tudom idosebb terhessegnel is adnak-e meg, meg azt se, hogy nalad ez-e a gond, de en tuti addig mennek, amig valaki meg nem mondja, hogy mitol verzek.

2020. ápr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
A kislányommal is véreztem viszont vele 5 hetes terhes voltam nagyobb volt a hematóma mint a petezsák. Mondta az ultrahangon a nő hogy azzal van szerencsém hogy alatta volt a hematóma de legalább vele tudtam hogy miért van ezért idegesít ez jobban mint akkor.Kaptam akkor duphastont meg vérzés csillapító gyógyszert akkor 10 napot bent voltam a kórházban.Utánna probléma mentes volt a terhességem ma már éves nagylány.Holnap keresek egy magán dokit remélem tudnak fogadni.
2020. ápr. 29. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!