Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Amíg van hcg a szervezetben,...

Amíg van hcg a szervezetben, nincs peteérés? Missed után

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy a mensiig is lehet hcg még a szervezetben, akkor az úgy lehet, hogy közben van ovu is?

2021. márc. 2. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet, rögtön kiderül. Nekem kontroll (vetélés utáni) után egy héttel volt esedékes megcsinálni, ha jól emlékszem. Már negatív volt.
2021. márc. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem tegnap volt 2 hete a műtét és nagyon halványan pozitív volt. Szerintem mostanába ürül ki. Csak van ahol azt írják, hogy akár 1-2 hónap is lehet mire kiürül ,a mensi meg kb 6 hét mire megjön, akkor hiába van hcg a szervezetben attól még van peteérés?
2021. márc. 2. 19:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Bár a hcg.t nem tudom de nekem vetélés után 2 héttel volt ovulacióm.

Az orvos azt mondta,hogy eleve akkor indul be egy vetélési folyamat ha 1000 alatt van a hcg.

2021. márc. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem 15e felett volt, nem idult be, műtéttel kellett befejezni, 8.héten sem volt szívhang, és nem is fejlődőtt semmit 2 hét alatt.
2021. márc. 2. 21:31
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha az érdekel egyébként, hogy teherbe tudsz e esni, akkor a válasz igen. De semmiképpen sem ajánlatos. Meg kell várni az az egy menstruációt, még természetesen vetélés után is, nemhogy műtét. Bár műtét után olykor még többet is kell, függ attól mit mond az orvos. Én természetesen beszéltem, így nem tudok nyilatkozni a műtét utáni helyzetről.
2021. márc. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*természetesen vetéltem, bocsi aut. korrektor
2021. márc. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!