Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 25.-én volt vetélésem, lehetsé...

25.-én volt vetélésem, lehetséges hogy most volt ovulációm?

Figyelt kérdés

Hello mindenkinek! 😊

25.-én sajnos volt egy vetelesem, ki lettem tisztítva nehogy valami fent maradjon és baj legyen belőle. Utána pár napig volt verzesem de elég gyenge.

Tegnap előtt nagyon szúrt baloldalt, és gorcsolt is a hasam alja keményen, pláne mikor hirtelen megmozdultam. Volt folyasom is egy kicsi. Viszont ami kicsit zavar, pecsetelo verzesem volt(nagyon kevés, csak a wc papíron vettem észre) pedig eddig sose volt ovukor.

Lehetséges hogy akkor peteeresem van, hiába két het meg nem telt el? És volt így valaki? Esetleg nagy probléma az a pár csepp ver?(nem elénk színű volt)

A doki azt mondta nyugodtan lehet próbálkozni, nem kell megvárni a menszeszt mivel nem műszeres befejezés volt, sőt azt mondta ilyenkor jobban megszoktak tapadni, ez igaz?


2021. márc. 9. 17:39
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Bocsi annyit lehagytam hogy 29-30 napos ciklusaim vannak, azért furi hogy most volt. De tapasztaltam már olyat is régebben hogy volt hamarabb és később is. Tehát 2x.

Esetleg lehet hogy most is így lesz?

Varom a tapasztalatokat csajok!

2021. márc. 9. 17:50
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha kilettél tisztítva akkor csak műszeres befejezés volt nem?
2021. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés, azt hittem ez egyértelmű..
2021. márc. 9. 22:26
 4/13 A kérdező kommentje:

Vagyis bocsi. Azt mondta a doki nem olyan kaparas történt mint pl egy abortusznal, mert erre ugye rákérdeztem.

Szoval akkor nem tudom 😂

2021. márc. 10. 04:54
 5/13 anonim ***** válasza:

Már nem kaparnak, vákumoznak. Neked is ez volt. Szerintem egy ciklust mindenképp ki kellene várni, hogy a méh nyálkahártyád felépüljön normálisan.

A többi kérdésed után látom nem fogadtad meg a ne görcsölj rá témát :) Napi szinten teszed fel a kérdést, de nem tudjuk, nem látunk beléd, hogy ovu volt e. Mérd a hőd, használj ovutesztet! De tippelgethetünk itt is, ha azt mondom ovu volt, el hiszed nekem? És nem teszel fel a menstruációdig még minimum 14 kérdést?

2021. márc. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A záró jelentesen kaparas van irva, szó sem volt vakumrol. Nem tudom miért zavar téged az a 3db kérdésem mikor mindegyik másról szól, de nem kötelező válaszolni rá sem elolvasni 😅

Csupán bizonytalan vagyok, sose volt ilyen meg nekem és a dokihoz 2het mulva megyek ami nem most lesz.. nyilvan kutatgatok keresgetek, hogy mi oké.

Tapasztalatokra vagyok kiváncsi hogy aki átesett ilyenen, annak hogy volt ez az egész esetleg tapasztalt e ilyet..

Ha hiszed ha nem nem gorcsolok rá, de érdekel mi történik a testemmel, mivel eddig ismertem minden rezzenesemet, ezután is szeretném. Napra pontos mensim volt mindig, mindig meg éreztem az ovut, és felek hogy most már nem ilyen lesz.

Természetesen varom a ciklusom, bár azt mondtak nyugodtan együtt lehet lenni miután elmúlt a vérzés. Nos mi rahuztunk több mint egy hetet is, biztos ami biztos.

2021. márc. 12. 04:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Mint a terhességet sem egyformák senkinél, így ugyan ilyet sem fogsz találni.

Ha kaparás van ráírva, akkor 3 hónap szünet a próbálkozással!

Lehet nem is lesz ebben a hónapban ovud! Tudod hogy felborítja a hormonokat? Nekem pl a beavatkozás utáni 6.nap volt ovum. Éreztem is, mert mióta szültem mindig érzem, ovutesztet is előttem gyorsan, plusz utána pontosan megjött 14 napra. Mi kivártuk a 3 hónapot, mert a doki azt mondta a méh szájnak is újra kell tanulnia szépen bezáródni, nem lenne jó ha első hónapban teherbe és ék, utána meg a terhesség felénél elkezdene kinyílni és a baba elmenne..

Ha most teherbe esel a következő 9 hónapban a félelmeidről fogunk olvasni. A WHO is 3 hónapot javasol!

2021. márc. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Ezért írtam hogy TAPASZTALATOKRA vagyok kiváncsi de látom nagyon bántja a csorod, hogy nem hagyom magam

Nyilvan tisztában vagyok vele hogy felborult a hormonhaztartasom kicsit mert azért csak kellett beavatkozás.

Erdekes én nem ezt a tájékoztatást kaptam, itt Szabolcsban. Ugyanis mondtak hogy mivel egészségügyi tisztítás volt, vérzést követően nyugodtan lehet próbálkozni de mint írtam, várunk. Nyilvan azzal os tisztában vagyok hogy nem egy két nap mire helyre áll ott bent minden, de kiváncsi voltam hogy ovu lehet-e..

de nem hiszem magyarázkodnom kene neked, mikor nincs okom rá

Sok minden fejben dől el én ezt az elvet vallom.

De gondolom te is rengeteg olyat hallottál már hogy vetélés után azonnal teherbe esett valaki és kutya baja lett.

Nyugodj meg nem kell majd a rettegéseimről olvasnod mert nem lesz ilyen.

Egy menstruaciot biztos hogy kivarok, mivel nem rég volt ovum így akkor nem sokára meg kene jönnie. Elvileg 👍🏻

2021. márc. 12. 11:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Huhh hallod én normálisan írok neked, de úgy látom nagyon frusztrált vagy!

Igen sok olyat olvasok, hogy semmi baja nem lett, de sok olyat is hogy élményt utána is a baba. Én nem kockáztatnék! De te azt csinálsz amit akarsz! Ha véletlen baj lesz, majd akkor írj ki egy újabb kérdést! Ettől függetlenül drukkolok neked, de citromfű teát, vagy nervenpfleget javasolnék! Ebben az állapotokban, jobb ha vársz még, dolgozd fel a mostanit!

2021. márc. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az tévedsz, de nem szeretem az ilyen embereket akik ilyen lenezoek velem szemben. És nekem eléggé úgy tűnik hogy az vagy de nem tudom miért mikor szimpla kérdéseket tettem fel, amit más is kérdezett már itt , meg sem volt baj. Ehelyett te folyamatosan a negatív dolgokkal jossz amit szinten nem értek. Ezért írtam sok minden fejben dől el.

Ha majd valamikor újra áldott állapotban leszek és jó lesz minden nem fogok ide irkalni, de ha esetleg baj lesz, azt a dokimmal beszélem meg(nem lesz ilyenre példa)

Vitaminokat szedek, vas, folsav, magnézium. De ha jó az a tea szívesen ki próbálom.

Köszönöm a drukkot, de hidd el nem az a fajta vagyok aki ilyen görcsös meg stb csak bizonytalan vagyok most.

Fel dolgoztam, lezártam hidd el. Jobb elengedni mert akkor nem tudnék figyelni a kisgyerekemre. Meg ennek így kellett történnie, jobb mint később meg jobb így mint egy beteg gyermek..

2021. márc. 12. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!