Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 12 napja volt egy spontan...

12 napja volt egy spontan vetelesem (5hetes). A kovetkezo ciklusig lesz ovulaciom? Vagy veteles utan kimarad?

Figyelt kérdés

Mar 5 napja csinalok ovutesztet, csak kivancsisagbol. (6 hetet pihenni kell veteles utan). Azert ovutesztelek hogy kb tudjam mikor fog megjonni.

A nogyogyaszom azt mondta a spontan veteles kb egyenlo a menstruacioval, szoval kb 28 nap mulva jon meg ujra. Bar azt is mondta hogy miutan kiurult a hcg hormon a szervezetembol ujra verezni fogok. Mar 2 napja negativ a verbeli hcg tesztem de nem verzek.


Eddig a ciklus 12. Napjan eros ocuteszteim voltak.

Most egyre csokken a masodik csik erossege, tegnap este majdnem negativ volt.


Valakinek van tapasztalata ebben a temaban?


Elore is koszonom!


2017. febr. 28. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia.


Nekem decemberben szintén volt egy spontán vetélésem szintén 5 hetesen. Én vártam egy ciklust nekem volt peteérésem, bár nem ovu teszteltem de láttam mikor volt aki jól ismeri a testét észre veszi szerintem. Ebben a hónapban újra próbálkozunk és most is volt peteérésem most ovu teszteltem 3 napig és a 2. és 3.napon pozitív is lett. Ugyan úgy 36. napra (nem) kellene meg jönnie, hétvégén derül ki. Nekem nem kavarta be a ciklusom a baba és meg jött rendesen. Nem biztos hogy mindenkinél egyformán alakul valakinek ki tolhatja a vetélés a ciklust... :(


Sok sikert kívánok! :)

2017. febr. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is most februarba volt egy vetelesem ,szinten 5 hetes volt , nem tudom lesz e vagy volt mar ovulaciom es azt se tudom hogy mikor kell megjonnie , elmeletileg marcius kozepere ! :) meg nem ovutesztelek
2017. márc. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Vegul kinek mikor jott meg? Én majus elejen spontán elvetéltem. 31 ciklusnapon vagyok de mensi és előjele sincs sehol.:/

Bar meg megjohet mert 31 naposak átlagban a ciklusaim. De ovuteszt 21.nap volt pozitiv, kivancsi voltam van e pé igy 9.-22 napig teszteltem :) elegge elcsúszott, mert amugy 15-16on szokott lenni

2017. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!