Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhes vagyok, de még csak 3...

Terhes vagyok, de még csak 3 hetes. a párom megütötte a hasam, nem olyan erősen hogy fájjon, de azért éreztem elég erősen. lehetséges hogy ettől elvetéltem? (úgy tudom az első hetekben a legnagyobb az esély erre.)

Figyelt kérdés

2021. márc. 22. 22:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem, ettől nem lehet elvetélni.

De a csávót dobd ki!

2021. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Hat ha most nem vetelsz el majd ut meg maskor is..😅

ez egy allat, hagyd ott azonnal

Ugy sajnalom hogy ilyeneket illegalis megolni

2021. márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Ha rendesen meg van csinálva az a gyerek :-))) meg jol érzi magát ahol van, akkor ilyen aproságokra max. morog egyet: Nyughassatok már! Mert amikor kimegyek rendet csinálok köztetek! (Gondolom nem szándékosan ütött a párod?)
2021. márc. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes terhesség nincs!


Nagyon sajnálom, ami veled történt!


Csak azért írom le, hogy tudd: az utolsó menstruáció első napjától számolják a terhességet.

Amikor késik a menzeszed, már 4 hetes vagy!


Aki terhesen megüt, az meg fog máskor is.

Még most hagyd ott.

2021. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, de mond hogy véletlenül történt!
2021. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom mit értesz háromhetes terhesség alatt, háromhetes magzatot? Akkor az öthetes terhesség.

Na engem öthetes terhesen rúgott hasba durván a macskám, de a babának semmi baja nem lett. A macska maradt, csak nem veszem már ölbe, te azért az ilyen ütögetős pártól megszabadulhatnál még időben. Vagy véletlen volt esetleg?

2021. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
oh akkor 4 hetes* és nem véletlen volt:( ott fogom hagyni amint lehet
2021. márc. 22. 22:54
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon sajnállak!


Hagyd ott!


Van hova menned? A babát meg tudod így tartani?

2021. márc. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
87%

Miért ütött meg? Nem örült a hírnek?


Attól függ szerintem, hogy mekkora erővel ütötte meg a hasad. Ha “annyira nem fájt”, akkor talán nem lesz gond. És ne akkor hagyd ott, amint lehet, hanem azonnal, mielőtt agyonver. Menj szülőkhöz, testvérhez, barátokhoz, kollégákhoz. Valahol csak ellakhatsz pár napig, amíg kiveszel egy lakást/szobát.

2021. márc. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

Ma . Estig. Pakolj.

Ha elni akarsz te meg a gyereked pakolj. Most.

2021. márc. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!