Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 16 hetesen halt meg a babánk....

16 hetesen halt meg a babánk. Ma voltam a 3 hetes kontrollon. A bal petefészekben érett tüsző (ő is meglepődött, hogy ilyen hamar). Az orvos szerint bármikor teherbe eshetek biológiai és fizikai akadály nincs. Mennyit vártatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés

A férjemmel megbeszéltük, hogy még mindenképpen várunk. Kíváncsi vagyok, hogy másnál hogyan alakultak a "dolgok".

Már van két egészséges gyermekünk. Eddig nem volt vetélésem. Mind a ketten egészségesek vagyunk. Három alkalommal voltam terhes, mind a három terhességem első hónapban sikerült. Én 32 éves, a férjem 35 éves.


2016. okt. 28. 20:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

En ugy tudom, hogy veteles utan nem kell bizonyos idot varni a kovetkezo teherbe esessel.

Nyilvan a szervezetnek ilyenkor nem art par honap "piheno", viszont lelkileg most neked biztosan az lenne a jobb, ha minel hamarabb jonne a baba! Minden jot!

2016. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Kell varni. Nekem hat hetesen volt missed ab, megis tanacsoltak legalabb ket honap turelmet.
2016. okt. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell érezni, hogy mikor érzel késztetést az újabb próbálkozáshoz.


Az viszont mindenképp jó jel, hogy minden adva van, hogy ki tudj hordani egy terhességet még ez után is. Hormonjaid rendben vannak egyébként?

2016. okt. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok


Köszönöm a válaszokat... Kicsit tanácstalan vagyok. egyik pillanatban azt érzem, hogy minél hamarabb szeretnék babát. Úgy érzem minden rendben lesz és lesz egy új, tökéletes gyermekünk. A másik pillanatban pedig azt, hogy még nem állok rá készen, mert mi van, ha megint valami baj lesz.

Ma kicsit megnyugtatott az orvosom. Azt mondta, hogy minden tökéletesen működik nálunk, nem kell aggódnom.


Semmi extra vizsgálatunk nem volt. Sem hormon, sem egyéb. Nem látja indokoltnak, hiszen ezt leszámítva, soha semmi bajom nem volt. Az első két gyerkőcnél semmi baj nem volt és nem volt még vetélésem sem. Ma megkérdeztem, hogy kell e bármilyen vizsgálat, és azt mondta, hogy nem kell.

2016. okt. 28. 21:11
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz betegnek lenned, hogy elmenjen a baba. Ezen ne ragodj, hogy ki kellene vizsgaltatnod magad. Ket egeszseges gyereked van, minden rendben.
2016. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen volt missed ab. A doki szigorúan kikötötte, 6 hónapot várjunk míg regenerálódik minden. De itt ahogy olvasgattam az én orvosom kicsit túlzónak tűnik. Igazából rajtad áll, hogy mikor tudsz túllépni az egészen. Nekem 9hónap és egy őszinte kiborulás kellett ahhoz, hogy túltegyem magam rajta. Utána fél év mire összejött a fiam.
2016. okt. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is 16 hetesen ment el egy terhessegem, egyutt érzek veled.

3 honapot mondott a doki, de volt, aki tobbet. Vegul 8 honap lett, de csak azert, mert közbejött egy mas jellegű műtét.

Sok sikert!

2016. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Egy ismerősünk 22 hetesen veszítette el a babát.Szintén 3. baba volt,3. terhesség.Nekik 3 hónapot mondott a dokijuk.7 hónap múlva lett terhes(ennyi időbe tellett,mire el tudta engedni a halott babáját).
2016. okt. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is 16. Hetesen ment el a baba..Sajnos nem tudni miért.Szintén 3. Baba lett volna.De én még rettegek,Nehogy újra átéljem ezt.Nagyon szeretnénk még babát,de csak jövőre...Neked mi okozta? Lehet tudni? Fogadd őszinte részvétem!!! :(
2016. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%

Az elhalt terhesség szülési dátumát minimum megvárnám. Képtelen lennék "terhesen" teherbe esni. Ez egy nagy útvesztő, aminek az új baba inná meg a levét, aki valaki helyett születne...

A meghalt babám kiírt időpontjától 2 év múlva tervezzük a következő babát

2016. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!