Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek lehet már ilyen...

Szerintetek lehet már ilyen hamar újra baba?

Figyelt kérdés
Sajnos volt 9.héten egy missed abom :( Kivártuk a 3 hónapot amit a doki javasolt, ez volt az első hónap hogy próbálkozhattunk. Ma vagyok a 11dpon és úgy érzem, hogy sikerült. Merjek tesztelni?

2021. márc. 31. 11:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj még az esedékes menstruációig. Tudom, hogy alig várod már, de hidd el, csak feleslegesen stresszeled magad, ha túl korán tesztelsz és (még?) negatív lesz. Azon a pár napon már nem múlik :)


Szurkolok!

2021. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem oktoberben volt egy missed abom 8 hetesen...nekünk nem mondta az orvos hogy várnunk kellene, bár olvastam több helyen a 3-6 hónapot de új kutatásokra alapuló cikkeket is találtam amik szerint nem kell várni, nagyobb az esély a teherbeesesre és az egészséges terhességre ha a vetélés után mihamarabb próbálkoznak a párok...szóval mi is így tettünk és nivember végén már újra terhes voltam..most vagyok 20 hetes és minden rendben :)
2021. márc. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm egyes igazad van várok még :)

2es gratulálok neked! Mi kivártuk a 3hónapot, bízom benne így is sikerült 😊

2021. márc. 31. 12:39
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem is varj meg, de szurkolok:)

Nekem novemberben volt vetélésem 6 hetesén. Decemberben kezdtunk probalkozni ismet(masfel honapot vártunk kb mire ujraprobalkoztunk). Es abból az egy alkalomból meg is fogant a baba, most vagyok 16 hetes.

2021. márc. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Nekem november 2.án volt egy 8 hetes vetélésem.

December 4.én pozitívat teszteltem és már 21 hetes vagyok :)

Én is "megérkeztem" hogy újra sikerült :)

Én drukkolok

2021. márc. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Van esély rá, hogy azonnal teherbe ess. Nekem sima vetélésem volt augusztusban. Mi nem vártuk ki a három hónapot, októberben elhagytuk az óvszert, több se kellett, az eredmény itt rugdos a hasamban. Szóval bármi lehet, de azért várd ki a menzesz idejét, aztán tesztelj.
2021. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a doki 1 vérzést mondot szeptemberben 14.héten volt missed, januárban + lett a tesztem, de sajnos nem lett szívhang. Most is 1 vérzést mondott csak. A fiam előtt májusban volt missed majd júliba lett + a tesztem, most lesz 2 éves minden rendben volt a terhesség alatt 40+3 napon indította a doki.
2021. márc. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben volt művi befejezésem élettel összeegyeztethetlen rendellenesség miatt a 12. hét legvégén. Januárban 1x megjött és most már újra 10 hetes vagyok. Nekem is több orvos mondta, hogy ilyenkor hamarabb összejöhet és hogy nem kell 3 hónap várakozás az új eredmények szerint. Illetve én is 11.dpo-n teszteltem pozitívat. Megpróbálhatod, de az a lényeg, hogy akármi is az eredmény még ne éld bele magad vagy ne keseredj el, hanem próbáld a helyén kezelni. Kívánom a legjobbakat! :)
2021. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem egy menszeszt mondott a dokim, amit érdemes kivarni, hogy tudjunk honnan számolni, és tisztuljon ki a méhem rendesen.

Nem sokára probalkozhatunk újra, amit már nagyon várunk :)

Sok sikert kerdezo, remelem összejött neked! Én meg éreztem mindkét terhességem, sajnos az utóbbi vetélés lett igaz, de akkor is tudtam hogy sikerült.

Jó lesz minden! 😊

2021. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, borzalmasan türelmetlen vagyok, de az itt olvasottak alapján én is tesztelem, és pozitív 🥰 Köszönöm a drukkot, jól esett nagyon!
2021. márc. 31. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!