Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab műtétem lesz jövő...

Missed ab műtétem lesz jövő héten! Mennyi idő kell ahhoz hogy újra próbálkozzunk a baba projekt-el! Szedtetek valamit műtét után hogy esetleg hamar újra baba legyen és ne legyen újra probléma?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nem szedtem semmit. Nekünk a doki 3 hónapot javasolt.
2013. jún. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is 3 hónapot mondott, én e-vitamint szedtem.
2013. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1 vagyok : folsavat szedtem, azt mondták az sosem árt.
2013. jún. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És kérdezhetem hogy lett is baba azóta?
2013. jún. 14. 19:05
 5/6 anonim válasza:
Nekem tavaly augusztusban volt egy vetélésem.. 3 hónaptól 1 évig terjedően mindent mondtak.. Hallottam azt is, hogy annyi időt kell várni, ahány hetesen elveszted a babád.. Én márciusig vártam, tehát 7 hónapra rá terhes lettem. Nem szedtem semmit, sőt engem lelkileg teljesen megviselt, a testem pedig úgy reagált, hogy nagyon fogytam.. Mikor most terhes lettem kicsit féltem, de mindenki azt javasolta, hogy csak pozitívan :) Mellette ne emeljek SEMMIT,sok pihenés, mikor terhes lettem elkezdtem szedni folsavat, elevitet és magne b6-ot,mivel a múltkori miatt veszélyeztetettnek írtak ki így magnéziumból napi 3 szor 2-t kell még mindig szednem. Most már 15 hetes vagyok és minden teljesen jó a babával :) jó babavárást és sok sikert kívánok!!!
2013. jún. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kérdésem az lenne hogy a műtétem 3 hete volt. Most várom hogy a menstruációm megjöjjön! Utána ha elmegyek dokihoz és nincs semmi baj akkor élhetek utána már házaséletet, mert azt már tudom hogy babát csak majd szeptember körül próbálhatunk?
2013. júl. 11. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!