Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 10 hetes vagyok, embrió nem...

10 hetes vagyok, embrió nem él már egy ideje. Van vérömleny is, de pár napja hol barna jön, hol kicsit véresebb de nem sok?

Figyelt kérdés

Ez a vetélés természetes folyamata lenne?

Mikor kell beinduljon normálisan?

Tudom annyi kérdés van itt, olvasgatok is, de tanácstalan vagyok.

Vérömleny tisztul csak, vagy be fog majd indulni ahogy a nagy könyvben le van írva?


2021. ápr. 3. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikor derült ki? Mennyi ideje vársz?


A vetélés elején normális, ha napokig pecsételsz csak. Nem törvényszerű! Nekem 2 volt: egyiknél beindult és jött minden egyik percről a másikra, a másodiknál meg napokig csak 'maszatolt', de utána sem volt túl sok, csak egy normális menstruáció szerű vérzés.

2021. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Most ez ugye nem komoly h ezt itt kérdezed?

Orvos, mert nem is biztos h magától ki tud ürülni!

2021. ápr. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hetfon derult ki, kedd ota van ez..
2021. ápr. 3. 12:22
 4/6 anonim ***** válasza:
Menj vissza a dokihoz kedden, ez valószínűleg nem fog magától ürülni
2021. ápr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most jott egy nagy adab nyalkahartyas sotetbordo cucc... Visszamegyek szerintem sem fog
2021. ápr. 3. 14:39
 6/6 A kérdező kommentje:
De az embrio picike volt, 6 mmes maradt.
2021. ápr. 3. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!