Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Akinek kémiai terhesség...

Akinek kémiai terhesség esetén kB időben megjött, azoknál hány napig tartott a vérzés?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban pozitívat teszteltem, de nagyon nagyon halvány volt. Szinte alig látszott. Még aznap délután megjött.

Nagyon fájdalmas ciklus volt. 2 napig alig tudtam aludni. A vérzés is nagyon erős volt. Éjjel betét és tampon is kellett és így is átáztam. Ez 2-3 éjjel volt így.

11 napig tartott

Nálatok volt valami változás a vérzésetekben?


2021. ápr. 4. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, rendes vérzés volt 2 nap majd a kevés vége, de nekem alapból kevesebb a vérzésem, görcsnélkül. Missednél sem görcsöltem 7 hetes terhesen.
2021. ápr. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kérdező! Ugyanez az eset volt már nekem is, mint neked, csak 4 éve. Akkor 10 napig tartott, utána egy nap múlva újra, de akkor már annyira ömlött, hogy bevittek a kórházba. Ezután újra 10-12 napig tartott. Következőre beállt a ciklus.

Orvos semmit nem mondott.

2021. ápr. 6. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!