Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Àprilis 14 diken voltam...

Àprilis 14 diken voltam uh ott 2db petezsák szerü keplet et látot. Tegnap visszont verzesem volt de nem olyan mintha megjött volna nem tudom h most mi van?

Figyelt kérdés

Tegnap az orvos azt mondta hogy nem lát semit se petezsakot semit

Meg mondta h lehet spontan el ment volna elkuldot HCG vérvételre anak az eredmenye penteken lesz kész

Nem tudom lehet e még reménykedni benne hogy terhes vagyok e ?



2016. ápr. 27. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudsz mit tenni. Reménykedni lehet, kevés vérzés elég gyakori korai terhességnél, és lehet a doki uh rosszabb képet ad azért nem látta. A természet majd teszi a dolgát vagy így vagy úgy. Kitartás! Szurkolok!
2016. ápr. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de gondolom, azért kérdezel, mert őszinte választ vársz. Nekem is hasonló volt, annyi különbséggel, hogy már 8 hetes volt a terhesség, azonban csak 5 hetes méretű, szikhólyag volt petezsákban, szívverést nem lehetett látni. Reménykedtem, hátha később fogant, ezért ilyen picike. Közben vérezni is kezdtem, nem nagyon, de folyamatosan. Jóval kevesebb volt a vér, mint menstruáció alatt, nem volt darabos, nem is görcsöltem, ezért reménykedtem. Én is mentem HCG vérvételre, annak az eredményét, amikor megláttam, ismét reménykedtem, mert igen magas volt (22.000). Az UH-n viszont már csak szabálytalan petezsák volt látható, embrióárnyék vagy szikhólyag nélkül. Nálam műtét lett a vége, nem tudom, Te hanyadik hétben vagy. A HCG elég lassan "ürül" ki a szervezetedből, még baba nélkül is legalább 2 hétig pozitív tesztet lehet produkálni. Persze reménykedni lehet és kell is! Én most abban reménykedem, hogy legközelebb nem lesz semmi baj.
2016. ápr. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!