Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után 2 hónappal...

Missed ab után 2 hónappal terhesség?

Figyelt kérdés

Valaki teherbe esett missed ab után 2 hónappal? Mik a tapasztalatok? Nem halt el az a magzat? Szedtetek a műtét után valami hormon tablettát, vitamint, bármit, hogy ne legyen baj?

Köszönöm előre is a válaszokat!



2021. ápr. 16. 08:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%

Én pontosan a missed ab után 2 hónappal lettem terhes, az "eredmény" most épp a nappaliban van online oktatáson.. 😉


Én csak Elevitet és folsavat szedtem akkor, semmi mást. Kitartás neked.

2021. ápr. 16. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%

Én november 2.án vetéltem el, és december 4.én már pozitívat teszteltem

1 mensit sem vártunk

Jelenleg 24 hetes vagyok és makk egészséges :)

Magnéziumon kívül nem szedek semmit

Se terhes vitamint se semmi mást.

Az elsőnél vetélés előtt, magnéziumot, femibiont és folsavat szedtem. Soknak éreztem vetélés után.

2021. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%

Nekem a doki 1 vérzést mondott hogy várjunk, semmi baj nem lesz a missed miatt.

Nekem a fiam is így fogant, most 2 éves.

2021. ápr. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
26%
1 ciklus utan lettem terhes, progreszteron kupot hasznaltam terhesseg elejen. Problemamentes volt a babavaras. Gratulalok :)
2021. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is missed után vagyok, mondjuk még csak 2 hete volt, én egy mensit akarok várni, aztán remélem össze is jön :) egyébkét én most szedem továbbra is a femibion1-et, illetve méhpempőt.
2021. ápr. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Egyébként kinek mit mondott a doki? Mert nekem semmit nem mondtak, csak a papírra volt ráírva hogy 6 hét múlva kontroll. De addig nem lehet együtt se lenni? (ezt hallottam hogy 6 hétig semmi), bár a 2-es válaszoló alapján ez az elmélet megbukott, mivel ott már pozi teszt is volt..:D xd
2021. ápr. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én Ausztriában voltam amikor 9 hetesen spontán elvetéltem otthon.

Telefonos konzultáció volt az orvossal aki azt mondta ha nincs nagyon erős vérzés és görcs akkor ne menjek be.

1,5 hétig véreztem, szépen - láthatóan kitisztultam.

Hívtam az orvost mennék kontrollra mert már nem vérzek, úgy láttam aminek kellett minden távozott belőlem.

Saját megnyugtatásomra javasolta a kontrollt, de ő személy szerint nem erőltette. Ha nincs már vérzés és görcs stb akkor ő javasolta is ha készen állunk próbálkozzunk.

Úgyhogy bele is vágtunk, első aktus után össze is jött a baba.

És szerencsére minden rendben van.

Azóta már hazajottem Magyarországra.


2es voltam.

2021. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem ugyan nem missed abom volt, hanem spontán vetélésem, de az orvos utána két menstruációt mondott, hogy várjunk. Kivártuk és a következő ciklusból meg is fogant a kislányom.

Kaptam progeszteront (minden terhességemnél kaptam amúgy) és volt egy pici hematómám, ami magától fel is szívódott, de egyébként problémamentesen volt a terhességem. Azóta már 2,5 éves nagylány.

2021. ápr. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A progeszteront csak biztos ami biztos alapon írta fel az orvos,vagy kiderült az eredményekből, hogy progeszteron hiány van? 3 hét múlva megyek kontrollra és a szövettani erdményekért. Szeretném ha valamit kiírna vagy ajánlana az orvos, hogy ne féljek annyira a következőtől...
2021. ápr. 16. 15:01
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia. Mi missed ab után egy menstruaciot vártunk meg és már terhes is lettem...az első trimeszterben voltak gondok a pecsetelessel, többször is megijedtunk de hála Istennek nem lett baj és most már 23 hetes vagyok a kislanyommal :)
2021. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!