Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Létezik, hogy napokig tartó,...

Létezik, hogy napokig tartó, lassú vérzéssel ürül a magzat korai terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Sajnos pozitiv covidos vagyok így nem tudok menni orvoshoz. Szerda óta barnáztam elég erősen, péntektől pedig verzek, de nem erősen. Hol kicsit erősebb, hol gyengébb.

2021. máj. 16. 23:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Mentővel bevitetheted magad vizsgálatra.Jogod van az ellátáshoz.
2021. máj. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Így van mentő! Nem hiába fizeted a tb-t!

Egyébként kérdésedre válaszolva, igen lehet. Bár nekem nem így kezdődött hanem rendes bő verzessel, de sok ismerősömnek barnazassal indult meg, majd pár nap után rendes ver.

Sajnálom!

2021. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A nem hiába fizeted a tb-t úgy értettem, ha esetleg műteni kell téged, vagy bármi, kötelesek ellátni, attól függetlenül, hogy covidos vagy.
2021. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, reggel azonnal cselekszem akkor (most nem tudok, egyedül vagyok a kislányommal itthon)
2021. máj. 16. 23:30
 5/15 anonim ***** válasza:
17%
Igen, ez valòszìnűleg vetèlès. Èn nem mennèk kòrhazba, hacsak nincs mèhen kívüli terhessègre utalò jel. Ilyen pici korban sok baba elmegy, segìteni nem tudnak, de te összefertőzöl mindenkit, ès kòrhàzi fertőzèst is összeszedhetsz.
2021. máj. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

5

Vannak speciális ruhák amikbe mehetnek érte és vihetik olyan kórházba ahol covidosokat látnak el,így senkit nem fertőz és mégis segíteni tudnak rajta.Ha méhen kívüli abból a kerdezönek is baja lehet.Attol hogy covidos meg jár neki az ellátás.

2021. máj. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Kaphatsz ellátást! Én is barnáztam covidosan, és ugyan első körben elutasítottak a recepción, később a főorvosig jutott a hírem, és fel volt háborodba, hogy elutasítottak. Fenyegető vetéléssel nincs olyan, hogy nem látnak el
2021. máj. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, el láttak, de még nem biztos semmi, olyan kis pici, hogy csak petezsákot láttak. Kaptam 2 féle gyógyszert és ágynyugalomra intettek. Mindezek ellenére is óva intett, hogy sajnos ezek nagyon nem jó dolgok, amik most történnek velem, így készüljek fel a legrosszabbra is😔
2021. máj. 17. 22:20
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem rendbe jön minden és veletek marad.Kívánom a legjobbakat.
2021. máj. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Drukolok neked és a babunak is!
2021. máj. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!