Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5 hetes terhesség spontán,...

5 hetes terhesség spontán, vérzéssel befejeződött. Mikor lehet újra próbálkozni?

Figyelt kérdés
Uh, vizsgálatok, vérvétel megvolt, rendben vagyok, nincs szükség műtétre. Az orvosommal a további részletekről még nem tudtam beszélni, majd csak pénteken. Ezért kérdezlek benneteket, vajon kell-e várni, vagy lehet majd ebben a hónapban is próbálkozni? Akinek volt ilyen, mikor sikerült ezután a baba?
2016. jan. 4. 11:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy menzeszt kellett nekem varnom,9 hetes spontan befejezett. Szexszel meg a verzes veget. Ha nem szeretnel anyai vizsgalatokat, akkor igy egy honap mulva. Mi akartunk es jol tettuk:)
2016. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle véleményt hallottam eddig: van, aki szerint akár azonnal és van, aki szerint 1-2 hónapot érdemes várni.
2016. jan. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%
Nekem ezt mondta a doki: 6 hét+ 3 hónap.
2016. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
6ik héten vetéltem el, nem ellett műtét, az orvos azt mondta,hogy azonnal próbálkozhatunk újra, d nekem 4hónap kellett,mire úgy éreztem,hogy újra megpróbálhatjuk.
2016. jan. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

az első vagyok újra. egyébként az én dokim azért mondta, hogy várjuk meg a következő menzeszt, mert ugye akartunk vizsgálatokat és mert ne őrüljünk bele, hogy mitől pozi az újabb teszt (újabb terhesség, vagy az előző hcg-je).


nekünk rá 3 hónapra sikerült, de a vérzés elteltével (3 nap) már szexelni lehetett, és igazából nem védekeztünk. úgy voltunk vele, minden két hétben egy vizsgálati csomagot megcsinálunk, amíg nem sikerül a baba. A genetikai vizsgálatra így már nem volt idő, meg addigra szerencsére kiderült, miért vetéltem el:)

2016. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

nekem 6 hetesen volt missed ab műtétem (tegnap volt 2 hónapja)

A 2 hetes kontrollon azt mondta az orvos 3 vérzést várjunk meg....

2016. jan. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6: igen, de neked műteni kellett, a kérdezőnek meg kiürült az embrió magától. ez nagy különbség.
2016. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm!
2016. jan. 4. 16:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem volt műtéti befejezés,lehet azonnal próbálkozni!
2016. jan. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Már beszéltem az orvosommal, végül is azt mondta, hogy várjak meg egy menstruációt, és azután még 2-3 hónapot érdemes várni a próbálkozással, mert esetleg ugyanígy járhatok. Még egyszer köszönöm a válaszaitokat!
2016. jan. 6. 11:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!