Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után teherbe esés?!

Nitta3 kérdése:

Missed ab után teherbe esés?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Sajnos április 20.án volt egy Missed abom a 11.héten. Nem volt szívhang. A szövettanbol semmi nem derült ki. A műtét után 3 héttel kereken még pozitív volt a terhességi teszt. Utána 1 nappal már negatív Mennyi az esélye annak hogy ilyenkor teherbe lehet esni van ilyenkor peteérés?! Voltunk együtt a párommal azóta 3x nem védekezünk. 13 napig bírtuk a műtét után.

3 egészséges kislány anyukája vagyok



2021. máj. 17. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ott még azért mutatott pozitívat mert volt még hcg szinted az előző terhesség miatt, ezt csak abból gondolom hogy másnap már negatív, plusz alapból túl hamarinak tűnne a pozi teszt mert 3 hét alatt egy normál ciklusnál se tesztelünk még pozit.
2021. máj. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

November 2.án vetéltem el

1,5 hétig véreztem, utána próbálkoztunk is.

A mensim már meg sem jött, december 4.én pozitívat teszteltem.

Jelenleg 28 hetes vagyok.

2021. máj. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem márciusban volt missed abom. Április 15én még megjött, utána voltam kontrollon, ahol azt mondták 6 hónapig ne próbálkozzunk a covid miatt...

Nem vártunk tovább, múlthéten két csikos lett a tesztem.

2021. máj. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én holnap megyek kontrollra, de már mi is próbálkozunk 😃 nekem április 2 volt a műtét, és már megjött 1x
2021. máj. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló.

Nem cseszett le a doki?! Hogy ilyen hamar terhes lettél?! Terhességnek minden rendben van?! Annyira félek hogy baj lesz 😔

Most csütörtökön megyek kontrollra 4 hét telt el a műtét óta csak. Mensi nem volt még. 12. Napon már együtt voltunk. Nem bírtuk tovább. Persze nem védekeztünk. De a terhességi teszt még multhét én kedden pozitív volt, másnap már negatív. 3 hét kellett mire kiürült a hcg a szervezetemből. Volt aki azt mondta hogy ilyenkor missed ab után nincs peteérés, nem lehet teherbe esni. 😏

2021. máj. 18. 13:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Van peteérés

Élő példa vagyok 😅😂

Tavaly Ausztriaban voltam pont amikor novemberben megindult a vetélés.

Mivel nem beszélem a nyelvet, Linzben találtam egy magyar orvost akit fel is hívtam akkor.

Elmondta, hogy ha elmúlt a vérzés szerinte próbálkozhatunk nyugodtan, azért szokta javasolni az 1 mensit, hogy utána könnyebb legyen számolni a terhesség korát stb

Halkan még biztatott is, mert hogy ilyenkor nagyobb az esély a terhességre.

Semmi gond nem volt.

Éveket próbálkoztunk mire sikerült és ugye elvetéltem....

Most egészséges kisfiú növekszik bennem. Semmi probléma nincs.

Soha nem morgott 1 orvos sem.

Decemberben mikor pozitívat teszteltem akkor már Magyarországon voltam,azóta is itthon vagyok.

Az elején le lett tisztázva az orvossal, hogy november 2.án vetéltem el és utána már meg sem jött mert pozitív lett a teszt.

Nem volt ebből probléma.

Megbeszéltuk hogy utolsó mensinek így a vetélést kell mondanom ha kérdezik és ennyi.

2es voltam

2021. máj. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rozsaramika válasza:
1.5 év után és egy márciusi HyCoSy után, április 25.-én pozitiv volt a terhességi tesztem, de május 7.-én elkezdtem vérezni és elment a "baba" (ez 11.-én lett megállapítva). Doki nem mondta hogy nem lehet próbálkozni. szerintetek mennyi az esélye hogy hamar teherbe esek és nem kell 1,5évet várni?!? :( a vetéléses vérzés az nem a menstruációs vérzés igaz? A menses majd csak most fog jönni ?
2021. máj. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor elvileg nagyobb az esélye hogy összejöjjön a baba, biztos nem lesz megint másfél év :) és a vetéléses vérzés az nem mensi, kb 4-6 hét múlva fog megjönni az első mensi a vetéléstől számítva.
2021. máj. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 rozsaramika válasza:
Köszönöm a válaszod. Akkor várom a mensit...addig is próbálkozunk :)Remélem a HyCoSy beindított "valamit" odabent és innentől összejöhet még egyszer.
2021. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!