Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Ovuláció missed ab után?

Ovuláció missed ab után?

Figyelt kérdés

Valaki esetleg volt hasonló helyzetben?

3 hete volt vetélésem, természetesen zajlott. Kb 1 hete múlt el a vérzésem, tegnapelőtt együtt voltunk a férjemmel (nem védekeztünk), tegnap megcsináltam egy ovulációs tesztet, pozitív lett (a második csík sötétebb volt mint az első), a mai teszten mind a két csík egyforma. Lehet ez már ovuláció, vagy még nem rendeződtek a dolgok a vetélés után? Szeretnénk babát, viszont az orvosom 2-3 hónapot ajánlott várni. Ezért a tegnapi teszt láttán inkább nem voltunk együtt újra, nehogy baj legyen a túl korai teherbeesés miatt. Esetleg valakinek sikerült a terhesség nyomban a vetélés után? Ha igen, kb hány napra rá volt az ovuláció?


2021. máj. 30. 06:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Spontán vetélés után 1,5héttel már próbálkoztunk a párommal. A vetélés utáni első mensim sem jött meg mert terhes lettem szinte azonnal. Azóta 30 hetes vagyok :)

Szóval csak hajrá :)

2021. máj. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De jó, gratulálok! Egészséges babavárást!

Úgy érzem rendbe vagyok testileg és lelkileg is, csak félek ne legyen baj, hogy nem várjuk ki a 2-3 hónapot.

2021. máj. 30. 07:26
 3/13 anonim ***** válasza:

Mindenhol mást javasolnak.

En magánorvoshoz járok Pesten, nekem kifejezetten ajánlotta az orvos ha készen állunk próbálkozhatunk mert ilyenkor nagyobb az esély, hogy jó helyen tapad meg a baba stb.

Azóta is ha mentem kórházba orvoshoz, vagy védőnőhöz stb mindig a vetélés van feltűntetve mint utolsó mensi, tudja mindenki hogy vetélés volt és nem vártunk, de soha 1 bántó szót nem kaptam. Mindenki pozitívan állt hozzá.

2021. máj. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mi sem vártunk

Ezt csak úgy itt hagyom :)


[link]

2021. máj. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nagyon jó a cikk utolsó :) köszönöm

Igen, sok helyen olvastam, hogy nem kell várni, de azt nem írja sehol, hogyha elhalt terhesség volt és magától indult be a folyamat (nem volt műtét), akkor sem lehet baj? Persze tudom, hogy minden test más, minden terhesség is, de hátha van itt valaki aki ugyanebben a cipőben jár és tudna adni pár jó tanácsot.

Második válaszoló, nálad műtéttel fejeződött be? Amúgy én is magándokihoz jártam, ott mondták a 2-3 hónapot, nem is hívott vissza több vizsgálatra. Szombaton vetéltem, szerdán megnézett uh-n és annyit mondott minden rendbe, szépen kitisztult.

2021. máj. 30. 08:20
 6/13 anonim ***** válasza:

Műtétnél szokták inkább javasolni hogy várjanak 1-2mensit hogy a nyálkahártya regenerálódni tudjon. Az mégis csak 1 kissebb műtét.

Spontán vetélésnél mi sem vártunk semmit.

2021. máj. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2 missedemnél is 21.napon volt ovum, műtéttel volt befejezve, az egyik 14. Héten volt így is 1 vérzést mondtak, hogy várjunk. Sajnos utána lévő volt a másik missed 5 hó múlva.

A fiam előtt is volt, rá 2 hónap múlva + lett a tesztem, már 2 éves.

2021. máj. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, az ovulációs tesztek alapján nekem is a 21dik napon volt. Kiderül, reméljük a legjobbakat, ha lesz baba most ha nem :)
2021. jún. 1. 12:15
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok nekem lassan 4 hete volt műtéttel befejezve.

Meg mindig van hcg a szervezetembe és az Lh is pozitív emiatt.

2021. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mostmár nekem is 4 hét eltelt a vetélés óta, az LH tesztjeim negatívak, terhességi tesztet nem csináltam igaz. Még várok 1 hetet és tesztelek. Valaminek történnie kellene, vagy mensi vagy pozi teszt, ha nem doki lesz a vége.

Veled mi a helyzet utolsó?

2021. jún. 7. 06:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!