Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Honnan tudom,hogy ki ürültem?

Honnan tudom,hogy ki ürültem?

Figyelt kérdés

7 hetes volt,spontán vetélés és 9 napja vérzek,ma már kevesebb mint a sima mensis vérzés. Mennyi a normális vérzés?

Műtéti avatkozás nem volt.



2021. máj. 30. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Onnan tudod, hogy ilyenkor is illik elmenni dokihoz, hogy megnézzen... 🤷‍♀️
2021. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Mindenképp menj el orvoshoz. Sok missed abot is műtéti úton kell befejezni, fuggetlenul attól, hogy spontán vetélés volt.
2021. máj. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem műszeres befejezésem volt, nem indult meg spontan a vetélés. Aztán azt is újra kellett "kaparni" mert nem sikerült teljesen a műtét...

Eszembe nem jutna egy spontánt nem megnézetni

2021. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Nekem azt mondta a nőgyógyász (magán, többen ajánlották), hogy két hét után csináljak egy tesztet, és ha negatív, akkor nem kell visszamennem. 6 hetes volt, kb egy hétig véreztem.
2021. máj. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez a tesztelés sem mindig jön be...

Nekem hétfői nap volt a műtétem, rákövetkező hétfőn teszteltem, mikor elmúlt a vérzés, már negatív volt. (7hetesen ment el a babánk).

Szerdán a mentő vitt a kórházba, mert kb 2óra leforgása alatt 40fokos lázam lett és elöntött a vér.

Sos-ben műtöttek újra.

Utána való hétfőn kellett volna kontrollra mennem.


3as voltam

2021. máj. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenkinél más a “normális”. A helyedben elmennék orvoshoz nézzen meg uh-n.

Én a vetélés után kb 2 hétig véreztem, az elején durvábban, a végén már csak barnázgatás volt, de 4 nappal a vetélés után voltam orvosnál és mondta, hogy kitisztultam szépen és normális még a vérzés 1-2 hétig

2021. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi történt kérdező? Hogy vagy?
2021. jún. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet,negatív volt. Elmentem azért biztonság kedvéért UH,teljesen kitisztultam szerencsére! Lelkileg fájdalmas inkább..:(
2021. jún. 7. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!