Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Terhes vagyok, de nem szeretné...

Terhes vagyok, de nem szeretném ezt a babát, mert mégmvagyok felkészülve, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az orvos nem akar se hallani az abortuszról én pedig nem mehetek csak úgy abortuszra, mert az itt büncselekménynek tartják. Mit tehetnék?
2021. jún. 8. 09:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha nem lehet abortusz akkor kihordom és örökbe adod. Rengetegen örülnének egy kisbabának.
2021. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
A terhességgel van gondom, mert nagyon rosszúl vagyok tőle, már, ha megszületne persze, hogy nem adnám senkinek. Csak az a gond, hogy van egy 2 éves gyerekem akiről még teljes mértékben gondoskodnom kell, de így, hogy ennyire rosszúl vagyok semmire se vagyok jó.
2021. jún. 8. 10:00
 3/20 anonim ***** válasza:
10%

nem Magyarországon élsz?

mert nem bűncselekmény haha

nekem pénteken lesz abortuszom

menj másik orvoshoz

2021. jún. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Németországban. Itt csak, ha beszélek valamilyen intézménnyel és, ha ők adnak tanácsokat csak akkor mehetek abortuszra.
2021. jún. 8. 10:03
 5/20 anonim ***** válasza:
62%
Emiatt akarod el etetni mert rosszul vagy? Hát kérlek vegyél erőt akkor magadon. Első terhességnél nem volt bajod? Segítséged nincsen? Véletlen baba?
2021. jún. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%

Magyarorszagon is igy megy, mar ne haragudj. Elkuldenek ilyen faxom lelki tanacsadasra, hogy ne vetesd el, majd ha ők adnak egy papirt akkor mehetsz vissza az orvoshoz elvetetni.

Akkor keresel egy ilyen intezmenyt es kesz. Vagy haza jossz magyarorszagra ha nem jon ossze, es megcsinaltatod itt.

2021. jún. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen azért, mert rosszúl vagyok. Hányok, nem birok enni, még a víz is kijön belőlem, undorodom a szagoktól annyira, hogy még attól is hányok, nincs erőm, nem birok lábra se állni, de gyerekem van akiről gondoskodnom kell, még az étel szagától is, amit a gyerekemnek csinálok attól is hányok. Rosszúl voltam az első gyerekemmel is, de akkor nem volt kiről gondoskodnom. Nincs aki segítsen egyedül vagyok, a férjem sincs itthon, neki dolgoznia kell.
2021. jún. 8. 10:21
 8/20 A kérdező kommentje:
Az intizménynél biztos, hogy nem mondják majd, hogy vetessem el, ezért is még nem mentem el.
2021. jún. 8. 10:23
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen legális németországban az abortusz, elmész a tanácsadásra, megpróbálnak meggyőzni, hogy tartsd meg, aztán elveteted, ennyi. Nem ők döntik el, hanem te! Viszont 12. hét után nem csinálják meg ott sem, úgyhogy igyekezz!
2021. jún. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat.
2021. jún. 8. 10:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!