Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki azt mondja, addig nem...

Aki azt mondja, addig nem akar gyereket amíg nincs mindenre felkészülve ezalatt pontosan mit ért?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenre nem lehet felkészülni, ezért ez inkább csak egy kifogás, ha nem tudja konkrétan megmondani mire gondol és nincs beláthatólag egy elképzekése se mikor szeretne.
2020. aug. 12. 08:07
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
83%

Nincs felkészülve rá hogy 0/24-ben függjön valakitől, hogy éjjelente ne aludjon, és hogy reggel időben keljen fel.

Mi olyan bonyolult ebben?

2020. aug. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
12%
kifogás.
2020. aug. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
28%
Vvan olyan minkahelyahol akár csak stresszelsz 0-24ben,vagy akár elérhetőnrk is kell lenned bármikor, pl rendorseg. Kuldhettek akármikor akárhova. Éjszakás minkahelyekis vannak. Ja és pl ha állataid vannak, főleg több, nem mehetsz akármikor nyaralni stb, mert foglalkozás, etetés, tisztántartas stb van. Ha kapcsolatban élsz azért nagyrészt fuggsz valakitől, akár csak érzelmileg is, aggódsz érte stb. Reggel ki a tököm nem kel idoveb? Mindenki lusta vagy csak semmi dolga? Ez csak a maganakvalo, nagyon önző emberek kifogása, ez nem épeszű indok.
2020. aug. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

26 voltam, nem volt állásom, össze se költöztünk még, hiába voltunk 8 éve együtt... mégis kellett volna? :)

Ez 10 éve volt, két gyerekünk van, a nagyobbik 5 éves, azaz plusz 5 év kellett, de a kapcsolatunk hosszára hivatkozva mindenki piszkált ezalatt. ;)

Mi változott 5 év alatt, amiért megérte várni: normális állás - csedre jogosító jogviszony, elegendő megtakarítás önerőhöz

2020. aug. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Szerintem is csak kifogás, de sokan inkább mellébeszélnek minthogy megmondják, hogy túl önzők pl ahhoz hogy gyerekük legyen, vagy túl türelmetlenek stb.
2020. aug. 12. 08:21
 6/30 anonim ***** válasza:
87%
Hétvégén ki a tököm kel időben? Mert én biztos nem, van hogy egész nap fel sem kelek. Gyerek mellett ezt nem tehetném meg. Nem is akarom, nekem így jó az életem.
2020. aug. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk azt, hogy

-nincs meg elegendő munkaviszonya ahhoz, hogy cserét, gyedet kapjon,

- nincs biztos munkahelye

- nincs elegendő tartaléka anyagilag

- nincs saját, biztos lakhatása

- nem áll meg úgy a párkapcsolata

-erzelmileg még nem áll biztos lábakon



Amúgy nem mindegy? A gyerekvállalás mindenki maganugye

2020. aug. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ez miért önzöség, ha valaki úgy dönt, nem akar gyereket, mert nem akar és kész?
2020. aug. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
76%

Én ugy voltam vele hogy elobb legyen anyagiak meg aztán.

Most megvan minden de olyan rosszak a választásaim párkapcsolat terén hogy az illetők nem akarnak gyereket.

Szóval mára 36 éves vagyokés nincs gyerekem lehet lekéstem már?

2020. aug. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Neked kell tudni lekésted e már.
2020. aug. 12. 08:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!