Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Híg a menstruációm. Mitől...

Híg a menstruációm. Mitől lehet ilyen az állaga?

Figyelt kérdés
Még tavaly volt egy missed ab-om. Utána 2,5 hónapon keresztül folyamatosan vérztem. Ez gyógyszerrel jött helyre azóta rendszeres a menstruációm. De az állaga aggaszt nagyon híg. Kissebb darabok vannak benne ezek gondolom a nyálkahargya részei de a vér az híg sosem volt ilyen. 5 hónapja próbálkozunk de a baba sem sikerül.?

2021. jún. 16. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Huhh 2,5 hónapig véreztél missed ab után? Beszéltél orvossal, azt mondták hogy ez normális??:O állítólag a 2 hét a normális, én kb 3-4 napig pecsételtem missed ab után, de elég volt egy tisztasági annyira kevés volt. Voltál mostanság dokinál hogy megnézzen?
2021. jún. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mész el orvoshoz??? Ha ennyire aggasztana a dolog, már rég nőgyógyásznál ülnél... Nem értem ezeket a kérdéseket, itt nem fogsz pontos és érdemi választ kapni.
2021. jún. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze voltam orvosnál! Szeretnék is menni nemsokára csak arra lettem volna kíváncsi volt e így valakinek. Mint szoktak mondani szülés után is meg változik a menstruáció gondoltam a műtét is hatással lehet rá. Igen 2,5 hónapig vérztem a pólók poklat eltam át egyik orvostól a másikig szaladtam aztán végre sikerült egy olyat találnom aki figyelt is rám. Semmi más gondom nincs normálisan időben megjon csak hígabb mint mielőtt terhes lettem ennyi.
2021. jún. 18. 02:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!