Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után 3 héttel...

Spontán vetélés után 3 héttel menses?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Június 16an elveteltem 5 hetes terhesen. Verzesem illetve barnazas 8 napig tartott, utána elmentem orvoshoz, mindent rendben talalt, mondta hogy, szépen kiurultem, minden rendben van. Ez 3 hete volt ugye. Most tegnap óta erősen puffadok csak az alhasam, eddig is sokszor puffadtam mert refluxos vagyok de mindig a teljes hasam gyomortol lefelé, és a, derekam környéke is érzékeny. Hasam ilyen, mensisen fáj de nem vészes. Letezik hogy megjon 3 hétre veteles utan úgy hogy mikor orvosnál voltam 2hete, még ovum sem volt mert mondta h tele vagyok egeszseges érett tuszokkel?
2021. júl. 7. 20:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de még nem vérzel, PMS tünet is lehet.
2021. júl. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi csak mindenhol azt olvasom hogy 4,6 hét is mire megjon veteles, utan újra vagy meg se jön ha, újabb terhesseg történik 🙄 ezért tűnik korainak főleg ha volt ovum kb 1.5 hete🤷‍♀️
2021. júl. 7. 21:02
 3/11 anonim ***** válasza:
Inkább most ovulalsz..
2021. júl. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Honnan veszed, hogy 1,5 hete ovuláltál? Nagyon korai lenne.
2021. júl. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az annyira korai vetélés, hogy simán megjöhet utána időben, vagy majdnem időben.
2021. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én az 5.héten abbamaradt terhességet vetéltem el a 9.héten és utána rendesen időre megjött mintha a vetéles lett volna az utolsó menzesz.
2021. júl. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szia! Onnan gondolom mert mikor az orvosnal voltam mondta hogy tele vagyok szép egészséges érett tuszokkel, akkor valamikor ovulalnom kellett 🙃 nem hiszem hogy csak most következett volna be de persze fene tudja🤷‍♀️
2021. júl. 8. 09:10
 8/11 A kérdező kommentje:
Sajnálom a te vetelesedet is☹️ en is talan úgy gondolom hogy akkor 16tol számolok es ugy fog megjonni
2021. júl. 8. 09:11
 9/11 anonim ***** válasza:

"Tele vagyok szép, egészséges érett tüszőkkel".

Egy hónapban egy tüsző érik meg teljesen, szóval ez így elég nagy hülyeség.

2021. júl. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem magamtól találtam ki, ezt mondta az orvos ultrahang alapján
2021. júl. 9. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!