Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után 6 héttel...

Spontán vetélés után 6 héttel terhességi teszt pozitív?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 6 hete sajnos spontán vetélés miatt műszeres beavatkozáson volt (11. hétben jártam, uh-n derült ki, hogy sajnos nincs szívhang) A műtét napjától számítva 29 napra meg is jött a menstruációm, ami azóta már elmúlt. A kontroll vizsgálaton mindent rendben talált a dokim, lehet próbálkozni. Még a menstruáció előtt csináltam több terhességi tesztet, hogy mikor ürül ki teljesen a hcg, pont azért, hogy ha később pozitív lenne, akkor tudjam új baba van a dologban. A menstruációm 5 napig tartott, 27-én múlt el. Utána még volt egy nap maszatolás szerű. Voltunk együtt a menstruáció előtt 2x, de akkor még nem próbálkoztunk. Menzesz után igen. Ne kérdezzétek miért...de csináltam ma egy tesztet (predictor) és halványan ott a 2. csík. Közben az ovu tesztjeim egyre erősebbek. Nem értem az egészet. Nem hinném, hogy a megszakadt terhességet mutatná, mert túl sok idő eltelt ahhoz, illetve volt teljesen negatív a teszt. Viszont ha új baba lenne a dologban, ahhoz meg túl korai. Mostanában (ma-holnap-holnapután) lenne elvileg az ovulációm teszt és naptár szerint is. Elképzelhető, hogy a teszt az ovut mutatná? ( gondolok itt arra, hogy az LH teszt is képes jelezni a terhességet, mint jóslóteszt. Ez fordítva is igaz?)

2020. nov. 4. 11:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A hcg teszt nem mutatja az ovut. Nincs róla képed? Mert így látatlanban nem fogunk tudni semmit mondani, hogy valóban pozitív-e
2020. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudnod kell hogy vetélés után megbolondulnak a hormonok,azaz lehetséges hogy nem akkor volt peteérésed amikor gondolod/számolod stb.

Én egy februári napon vetéltem el,rá 4 hétre volt az első mensesem,majd 2 hónapig semmi. Aztán volt 3 napig és megint kimaradt egy hónap. Teljes zavar. Augusztusban hívtam fel a dokim hogy most mi a búbánat van,és azt mondta hogy a stressz,a műtét,a hormonok összevisszasága játszik közre ebben.

2020. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

[link]


Sziasztok! Ez a mai. Én már semmit nem értek.

2020. nov. 5. 10:07
 4/21 anonim ***** válasza:

Hát azért ez elég pozitívnak tűnik

Tegnapi is ilyen volt ? Azt kéne nézned , hogy erősödik e a teszt

2020. nov. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A tegnapelőttihez talán erősebb. De azt azért nem hasonlítom össze, mert nem reggeli első vizeletből volt csinálva.


[link]


Itt van tegnapi(felső) és a mai(alsó) teszt..

2020. nov. 6. 11:30
 6/21 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok . Szerintem erősödött :)))
2020. nov. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Valóban erősödött, de azért ebből még bármi lehet. De drukkolok!
2020. nov. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Kedvesek kérdező, azóta teszteltél?
2020. nov. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szia, mi lett veled azóta?
2020. nov. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi lett veled?? :)

2020. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!