Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 8hetes vagyok tegnap "beindult...

8hetes vagyok tegnap "beindult" a vetelesem (nem elo magzat).. De azota meg azt sem momdhatnam hogy pecsetelek. Szerintetek most varjak orvoshoz menessel vagy mitcsianljak???????

Figyelt kérdés
2021. aug. 26. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Menj orvoshoz. Az elhalt magzat akár szepszist is okozhat, ha túl sokáig marad benned.
2021. aug. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Orvos. Nekem adtak gyógyszert, hogy kitisztuljon.
2021. aug. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
69%

A természetes vetélés akár hetekig is eltarthat. Nekem is volt. Ahigy elkezdtem vérezni, alig volt valami, 5 napig csak enyhe valami volt. 5. nap este beindult, 4 óra alatt zajlott le, utána még 1,5 hét vérzés. Néha jobban, néha kevésbé. Elmentem utána ultrahangra, hogy kitisztult e. Hát sajnos nem, kaparni akartak, de elutasítottam. Jobban beleástam magam a témába, beszéltem természetes vetéléssel foglalkozó bábákkal is, akik megnyugtattak, hogy a vetélés utáni első menstruációval ki fog jönni, és így is lett. A kórház ahova tartozom, automatikusan kaparást csinálnak, nem várnak semennyit, így én gyógyszert sem kaptam rá, amúgy Ergam cseppet szoktak felírni. De nem bánom, nekem így jobb volt.

Szóval ha a természetes utat választod, az lehet igen hosszú, és az az aktív szakasza nagyon is fájdalmas. Vagy vállalod a műtétet, ez teljesen a te döntésed.

2021. aug. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó!Ha valaki nagyon vérzik,azt muszáj műteni.Én így jártam hat hetes voltam,bent maradt a petezsák.A vér a bokámon folyt,azzal nem tudsz mit kezdeni.
2021. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy beindult?


Én a 8+5 terhes voltam, mikor kiderült, hogy elhalt az embrió. Rá 20 napra indult be a vetélés (=elfolyt egy kis víz és jöttek a görcsök, vérzés). Kb. 2 hétig véreztem. Viszont a második vetélésem meg teljesen más volt, inkább egy erős menstruációhoz hasonlított, persze sokkal jobban fájt (bár az embrió is kisebb volt).

2021. szept. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!