Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van olyan hogy tévesen állapít...

Van olyan hogy tévesen állapítják meg a missed abot?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy azt mondják nincs szívhang,legközelebb mikor mész ultrahangra meg van.Volt ilyen csoda valakivel?
2021. szept. 3. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges. Azért ellenőrzik a műtét napján is.

Velem sajnos nem volt ilyen, pedig nagyon reménykedtem.

2021. szept. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat, de emiatt nézik többször. Nálam sem volt szívhang, visszahívtak egy hét múlva. Akkor sem volt. Így kiírtak missed ab-ra. Mivel semmi más probléma nem volt így oda is egy hetet várni kellett, majd a műtét napján is megnézték újra (ráadásul akkor 2 orvos volt bent), addigra sem lett így megcsinálták.
2021. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. szept. 3. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én az egyik fb-os babás csoportban ahol én is tag vagyok olvastam, hogy az egyik anyuka pont így járt. Pozitív terhesteszt, nagy öröm aztán csalódás a dokinál majd kiírták abortuszra és még szerencse, hogy ott is csináltak uh-t, mert ott már volt szívhang. 😊
2021. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!