Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A 2. vetélésemen vagyok túl,...

A 2. vetélésemen vagyok túl, és szeretném kivizsgáltatni magam. Most történt szept 1.-jén, ha megjön az első mensi, akkor már lehet nézetni hormon panelt? Mikor mutat valós képet??

Figyelt kérdés

2021. szept. 9. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A ciklus 2-5. napja között szoktak hormonokat nézni. Azt tudod, hogy pontosan miket?
2021. szept. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Sajnálom a veszteségedet! :-(

Én úgy tudom a vetélés után a nem genetikai vizsgálatokkal (inzulin, cukor, hormonpanel..) 3 ciklust érdemes megvárni, akkor már nem ad fals eredményt.

2021. szept. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hormonpanelt néznek akkor amikor megjön, szóval az első mensinél, a trombózis hajlamra október végén néznek, meg az immunológiára még most kérek időpontot, ezekkel akkor ki kéne várni 3 mensit?
2021. szept. 14. 13:18
 4/9 A kérdező kommentje:
ja egyébként most október elején amikor megjön a mensi, akkor pajzsmirigyet néznek T3, T4, Anti tpo, meg a prolaktin, és éhgyomri vércukor, azt hiszem ennyi. A ciklus 21-23.napján pedig majd progeszteront.
2021. szept. 14. 13:19
 5/9 anonim válasza:

2-es vagyok, a trombózis/trombofília (+MTHFR, Leiden mutációk stb.) és immunológia nyugodtan mehetnek most. Én a hormonpanellel, vércukorral, inzulinnal és pajzsmiriggyel várnék, hiszen ezeket a terhesség mind befolyásolja, azért szoktak 3 mensit javasolni a vizsgálattal.

Nekem pontosan 3 hónap kellett, mire visszaállt minden és volt újra peteérésem (LH teszttel követtem a ciklusokat). Úgyhogy nekem pl. előbb felesleges lett volna a hormonhoz kötött dolgokat megnézetni, de nem tudom, lehet ez mindenkinél más ütemben zajlik.

2021. szept. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem 4 vetélésem volt már.Most szeretnénk 3.babát.Nem megyek kivizsgálásra,mert tul hosszú és drága.Még egyszer próbálkozunk és ha ő sem marad meg,akkor be érjuk két gyerekkel.
2021. szept. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os Tb alapon se mész vizsgálatra? Én eddig úgy járom a vizsgálatokat, nem került még pénzembe semmi, csak az üzemanyag hogy elmentem oda.
2021. szept. 15. 12:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden doki azt mondta,hogy amik kellenek az drága.🤷Lehet azok nincsenek tb alapon.Egyébként nem csak a pénz miatt...40 leszek.Nincs időm hónapokat várni.
2021. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szept 1-jén volt a 2. vetélésem, és november elejéig (azaz 2 hónap alatt), bejárom az endokrinológiát, immunológiát, heamatológiát. Ezek kb a legfontosabbak, ha itt se mutat semmi eltérést, akkor mondjuk nem tudom hogyan tovább, akkor szívesen várom a tanácsokat hogy kellene e még valami :D
2021. szept. 15. 15:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!