Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Honnan lehet tudni,hogy...

Honnan lehet tudni,hogy vetélésnél minden kijött e?

Figyelt kérdés
2021. szept. 11. 06:46
 1/10 anonim ***** válasza:
A doki megmondja.
2021. szept. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kedden megyek csak.
2021. szept. 11. 07:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy utána illik elmenni egy vizsgálatra 🤦‍♀️

Anélkül senki nem lát bele a méhébe az embernek

2021. szept. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Te nem tudsz olvasni?Kedden megyek.
2021. szept. 11. 09:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Orvosi kontrollon UH-n làtjàk majd.
2021. szept. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor tehát az a kérdés, hogy az orvos honnan tudja? Látja uh-n, hogy van-e ott valami vagy sem.
2021. szept. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Az lett volna a kérdés,hogy amíg nem megyek kedden orvoshoz,lehet e valahonnan tudni,hogyminden kijott.Pl.abbol hogy nincs annyi vér.Vagy attol még maradhatott bent valami?
2021. szept. 11. 13:26
 8/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Leirtam, hogy csak uh-val lehet ezt biztosra megállapítani, ami a kérdésedre volt a válasz. Arról nem tehetünk, hogy nem tudod megfogalmazni, mit akarsz kérdezni...

Nem a másikat kellene lehurrogni, aki megpróbál segíteni.


De igen, képzeld tudok olvasni, válaszoltam is 100%ban a kérdesedre... arról nem tehetek, hogy te pedig ilyen fusztrált vagy, és a segítőszándékúakon töltöd ezt ki...


2es voltam

2021. szept. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tök érthető,h a kedves kérdező aggódik,én is aggódnék,mert komoly következménye lehet,ha vmi bennmarad,de nem akarok itt horror storykat írni!És szegény kérdezőnek elég nagy testi és lelki fájdalom lehet,h elvetélt,úgyh legyetek már vele elnézőbbek!Remélhetőleg a dokid olyan időpontot adott neked,h bármi probléma van,időben orvosolja,de bízz benne,h minden rendben lesz,én szurkolok neked!
2021. szept. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!Ma voltam!Pár kis szövet darab van még bent,de az orvos szerint ki fog jönni.A vérzés egyre kevesebb.Ha elmulik,egy hónap mulva megjön,azután ujra kell egy ultrahang,hogy tényleg minden rendben van e.
2021. szept. 14. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!