Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom két napos fülbevalój...

Kislányom két napos fülbevalója kijött, valamivel kezeljem?

Figyelt kérdés
Két napja lett fülbevaló csináltatva egy hónapos kislányomnak, ami beleakadt most a textilpelusba és kijött. Nagy nehezen visszaraktam, amit kaptunk ápolófolyadékot azzal csepegtettem. Egyelőre nem tűnik pirosnak. Valami extrával kezeljük? Nem lesz baj ugye? Így is kaptam egy sírógörcsöt a nagy ijedtségben.
2021. aug. 28. 03:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem piros és nem fáj neki akkor nem kell semmi extra szerintem. Esetleg 1-2 napig Betadinnal áttörölheted, én felnőttként is azt használtam amíg gyógyult a fülbevaló. Meg továbbra is használd az ápoló folyadékot. De amúgy nem lesz semmi probléma, 1-2 hét és teljesen begyógyul. Tudom hogy még kicsi a gyerek és hogy neked is új a szituáció viszont hosszabb távon a gyereknek is jó ha próbálsz kicsit relaxálni, nyugodtnak maradni, ennyi miatt ne kapj sírógörcsöt még ijedtségből se. Hidd el az évek alatt lesznek ennél jóval meredekebb helyzetek, csak jó tanácsból mondom mert eleinte én is ilyen voltam.
2021. aug. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezért kár volt sírni! Előfordulhat máskor is, semmi extra nem kell rá. A lényeg, hogy vissza tetted, különben 1-2 nap alatt összeforr.
2021. aug. 28. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell 1-2 nap. Kislányomnak kiesett alvás közben, kb 2-3 órát volt kinn a füléből a fülbevaló, már nem tudtam visszatenni. Akkor volt 5 napos a fülbevaló. Mehettünk kilövetni újra :/
2021. aug. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!