Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés kinél hogy zajlott...

Vetélés kinél hogy zajlott le? Milyen volt a fájdalom, mennyi vér volt? Gyorsan ment vagy napokig tartott?

Figyelt kérdés

2021. nov. 2. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy 8 hetesen, az fájdalmas volt és sok vérzéssel járt, kb. 1 hétig tartott, de kaptam Ergam cseppet is, az szerintem még fájdalmasabbá tette. Volt egy 5 hetesen is, akkor normál menzesz mennyiségű és fájdalmú volt.
2021. nov. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem 7 hetesen, mint egy erős menstruàciò. 11 hetesen, barnazàs, eleg sok, görcsök. Èjjel mintha durva hasmenesem lett voona , olyan görcsök, ès wc-n jött ki belőlem egy tenyèrnyi alvadt vérdarab, utana a magzat. Fajdalom rögtön elmúlt, mèg 2-3 hetig csökkenő intenzitàssal vereztem, mint egy elnyùjtott haviverzès.
2021. nov. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem 11 hetesen volt. Műszeresen kellett befejezni. Nagyon durva görcseim voltak. Először alig véreztem, majd kicsit durvább lett, de nem volt annyi vér se mint egy normál menstruációnál, valószínűleg ezért is kellett a műtét, mivel magától nem látszódott megoldódni. A műtét után fizikailag jobban éreztem magam, lelkileg nagyon sokáig kivoltam.
2021. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
6-7 hetes picúrka után szinte teljesen görcsmentes (kisebb görcsök, mint menstruáció esetén) és kevés vérzéssel - Max menstruáció mennyiség. 1 napos menstruációs vérzés és 5 nap pecsételés/minimális vérezgetés.
2021. nov. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb 9 hetes lehettem (egy vizsgálaton se tudták belőni pontosan hány hetes lehetek). Nekem előtte 3 nappal enyhe rózsaszínes pecsételés, majd rá két napra gyengébb menstruációs vérzés. Rá két napra beindult a vetélés, ömlött belőlem a vér (mire Bonyhádról beértünk Pécsre a klinikára már teljesen átáztam). A fájdalom az nekem egy erősebb menstruációs görcshöz volt hasonló, nem mondanám pokoli fájdalomnak. Műtét után 1 hétig véreztem. A lelki fájdalmam sokkal nagyobb volt.
2021. nov. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azóta én is túl vagyok rajta (megint). Nekem enyhén fájt a hasam és a derekam és folyamatosan véreztem de hematómám is volt így reménykedtünk, hogy csak az ürül de sajnos elhalt a baba. Tegnap műtöttek.
2021. nov. 5. 06:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!