Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után az első...

Spontán vetélés után az első menstruáció hány napig normális? Neked meddig tartott?

Figyelt kérdés
Spontán vetélésem volt műszeres befejezés nélkül. Vetélés után 30 napra megjött de még jobban véreztem mint vetélésnél. Már 6. napja van meg és még mindig vérzek. Már nem úgy mint az első napokban de még mindig van... Hány napig tarthat? Normális hogy erősebb a vérzés vetélés után?

2021. nov. 7. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 29.napra jött meg, 5 napig tartott, semmivel nem volt több mint a sima mensi
2021. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem műtéti úton fejezték be az első terhességem. 7 napig véreztem. Utána műtét után napra pontosan 4 hétre jött meg. Minden szerevezet más, de az első napokban nekem is erősebb volt a műtét után. Kontrollokra jártál gondolom, ott mit mondott az orvos? Ha bizonytalan vagy, akkor keresd fel!
2021. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Természetesen voltam. Vetélés után első kontrollon minden szépen kitisztult, illetve másodikon tüszőérést is látott az orvos meg tökéletes vastagságú méhnyálkahártyát. Most csak amiatt aggódtam hogy hosszabb mint szokott lenni a menstruáció illetve erősebb mint vetélésnél volt. Tegnap óta lekopogom úgy néz ki elmúlik /elmúlt. Betéten nincs már semmi 🙏
2021. nov. 8. 13:11

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!