Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontán vetélés után próbálkoz...

Spontán vetélés után próbálkozhatok egyből, vagy érdemes várni pár hónapot?

Figyelt kérdés

Korai terhesség volt, kitisztult magától.

Terhes vitamint szedek, a méhemmel minden rendben a nőgyógyász szerint. Javasolta viszont, hogy ilyenkor 3 hónapot érdemes várni. Viszont ha kitisztult magától, és minden rendben akkor próbálkozhatok nem? Lehet elsőre nem is jön össze

Ma kezdődnek a termékeny napjaim :(


2021. nov. 20. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
A nőgyogyász egy idiota.Nekem műtét után kellett 3 honapot várni.Simán lehet egyből próbálkozni!
2021. nov. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a nőgyógyász, ha elmúlt a vérzés, lehet próbálkozni.
2021. nov. 20. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Nekem 14 hetes megszakításnál is csak 1 vérzést mondott, hogy várjunk.
2021. nov. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem augusztus elején volt korai vetélésem, ahogy neked is, nekem is kiürült magától szépen. A nőgyógyász azt mondta, hogy a vérzés elmúltával minden újra normális.

Aztán szeptemberben már nem is jött meg :)

Szerintem próbálkozhattok, ha úgy érzitek mindketten.

2021. nov. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mást mond. Mi vártunk,de barátnőm rögtön terhes lett kövi hónapban és megmaradt neki. Szóval..ha minden ok,úgyis megmarad. Szerintem próbálkozzatok.
2021. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Erről a nőgyógyász szakorvosok véleménye is megoszlik. Van, aki szerint az a jobb, ha vársz 3 hónapot, van, aki szerint jobb azonnal próbálkozni.

Kérdező, a te tested, a te életed. Ezt a döntést neked kell meghozni.

2021. nov. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is nőgyógyász-endokrinologus 3 hónapot mondott. Spontán vetélés volt, kis terhesség és magától kiürült. Egyébként szülésznő vagyok és én is a várakozás mellett állok akármennyire is nehéz. Persze megmaradhat, de biztosabbnak érzem, ha minden regenerálódik, a hormon háztartás is helyreáll nagyjából, hiszen ez nagyon "finom" egyensúly, ami ilyenkor megborul. De valóban eltérnek a vélemények és tégy saját belátásod szerint. :)
2021. nov. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hónapot mondott a doki, de mi egy vérzést megvártunk, sajnos azóta még nem jött össze (5 hónapja műtöttek).
2021. nov. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!