Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit csináljak ha nem érem el...

Mit csináljak ha nem érem el telefonon a barátnőmet? Mi lehet vele?

Figyelt kérdés

Már nagyon régóta szeretnénk babát most végre sikerült de elment. Tegnap hívott fel hogy elment a baba és nagyon sírt.

Én külföldön dolgozok nem tudok most haza menni és nem tudom mit csináljak? Nagyon aggódok érte. Ma az üzenetekre alig válaszolt és 17 óra óta semmit nem ír, ha hívom nem veszi fel.


2021. dec. 12. 22:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem hagyd békén, gyászolni. Nem feltétlenül arra vágyik, hogy hívogasd. Ezt először magában, illetve a párjával kettesben kell feldolgozniuk. Szerintem már az is óriási nehézség lehetett szegénynek, hogy felhívjon és közölje. Nem az a téma, amiről az ember órákat akar csacsogni telefonon.

És ha felvenné, mit tudnál neki mondani? Hogy tudnál neki segíteni?

Sehogy.

Majd jelentkezik, ha készen fog rá állni.

2021. dec. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsi, kicsit furán fogalmazol: te vagy a pasi a történetben? A reménybeli apuka? Akkor más a szitu. Nem tudsz valaki családtagot odaküldeni?
2021. dec. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Alig válaszolt. Szóval valaszolt, adott életjelet magáról. Nem kell egész nap telefonkozelben kennie, ráadásul egy ilyen helyzetben talán érthető, ha egyedül akar lenni és nem akar társalogni. Még a barátnőjével sem. Talán még sem tud szólalni, csak sírni... Hagyd őt, smsben biztosítás róla, hogy ha szüksége van rád, jelezze, te ott vagy neki. Ennyi. Ne zaklasd.
2021. dec. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ah, most látom a 2.hozzaszolast, nekem sem volt tiszta, hogy esetleg te a párja vagy. Ez esetben szerintem beszélj holnap a fonokoddel, kérj szabadságot, mond el mi történt, haza kell utaznom. Talán megerti. Ilyen helyzetben a barátnőd mellett a helyed.
2021. dec. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a párja.
2021. dec. 12. 23:00
 6/14 anonim ***** válasza:
37%

Görcsölt miutàn elvetèlt? Hogy èrezte, teljesen kiürült?

Mikor èn elvetèltem, miutan a baba ès egy xxl alvadt vèrdarab kijött, megszűnt a görcsöles, csak egy extra erős havivèrzès mennyisègű vèrzès maradt.

Ha a parod tovàbbra is görcsölt, akkor lehet, hogy nem ürült ki teljesen, es rosszul lett. Odaküldenèk valakit, hogy ellenőrizze.

2021. dec. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta hogy görcsölt.

Szóltam a testvérének odamegy.

2021. dec. 12. 23:38
 8/14 anonim ***** válasza:
6%
Ezért nem jönnék haza. Valaki nézzen rá. Lehet alszik.
2021. dec. 12. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Erre most mit lehet írni? Eléred a párod, csak nem válaszol neked.

Mi mit tudunk tenni? Vegyük fel helyette a telefont?

2021. dec. 13. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
🤣🤣🤣Na ezt mi honnan tudjuk?🤦🤦Melyik kórházban van,meglátogatom,majd megírom neked,hogy mi van vele.
2021. dec. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!