Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív lett a tesztem Uh...

Pozitív lett a tesztem Uh nem látott semmit az orvos,elküldött vervetelre,2,40 lett a hcg értek Orvost nem érem el ?

Figyelt kérdés
Mit jelent ez ?
2021. nov. 2. 12:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon keves ez az ertek. Mikor kellett volna megjonnie? Elmaradt menstruacio utani 5 feletti ertek jelez kemiai terhesseget. Azaz hogy valami beindult de megallt.
2021. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egy alacsony érték, ezt már a terhességi teszt sem mutatná ki ha csinálnál egyet. Valószínűleg elindult valami, de sajnos nem maradt veled. Valószínűleg meg fog jönni hamarosan.
2021. nov. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem vagy terhes. A pozitív teszted azért volt, mert valami elindult, de a vérvételből látszik, hogy már nem áll fenn terhesség. Sajnálom.
2021. nov. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem 17.9re is közölte az orvos hogy ez 0. Nem vagy terhes azt jelenti i
2021. nov. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

😢

Köszönöm a válaszokat

Beszéltem az orvosommal,Csütörtökön kell mennem újabb vérvételre

2021. nov. 3. 12:21
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Minek?
2021. nov. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Mert az orvos azt mondta.

Köszönöm a hasznos hozzászólásod

2021. nov. 3. 14:26
 8/10 anonim ***** válasza:
Ő tudja de tök felesleges a 0 hchre újat nézni
2021. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igen én is tudom hogy fölösleges

😢

2021. nov. 3. 15:13
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom kérdező. Egyébként én sem értem mit akar a dokid. Nekem 1 nap késésnél 127 volt a hcg terhesen és ez is még alacsonyka, mert barátnőmé 800 felett volt szintén egy nap késésnél.


Ezt csak azért írom, hogy a kósza reményteli gondolataidat amit a doki okoz ezzel a következő vérvétellel elhesegesd.


Legyen benned pozitívként, hogy elindulhatott valami. Tehát sikerülhet! Sokan az ilyen kémiai terhesség után egyből sikerrel járnak. Tehát fel a fejjel és hajra a kövi ciklusban :)

2021. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!