Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mit kell és mit érdemes vinni...

Mit kell és mit érdemes vinni a kórházba? Kisérőt beengednek?

Figyelt kérdés
Sajnos ma megállapították hogy 8 hetesen nem fejlődik az embrió és már szívhang sem volt szóval csütörtökön missed ab műtét.. :(
2022. jan. 4. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kísérőt nem!
2022. jan. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom :(

Kísérőt biztos nem engednek be, de kell valaki, aki majd hazavisz! A bódítás miatt nem vezethetsz majd, és amúgy is kímélned kell majd magad, így ha megoldható, akkor legyen, aki autóval hazavisz.

Hálóinget, papucsot vigyél. Tiszta bugyit, betétet. Enni- innivalót a műtét utánra.

Wc papírt, szappant/kézfertőtlenítőt, kicsi törölközőt vagy kéztörlőt. Zsepit. Esetleg fájdalomcsillapítót, ha engedik, bár nekem műtét után nem volt fájdalmam.

Kényelmes ruhát.


Kitartást kívánok!

2022. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Műtét elött nem ehetsz/ihatsz. Utana nálunk adtak.

Reggel amibe mentem ruha, abban mentem haza. A műtétre/műtet utánra kaptunk kórházit.

Nekem csak papucsot, bugyit/betétet kellett vinnem, semmi mást.


Kísérőt nem engednek be. Reggel mész, délután mehetsz is haza. (Kivéve ha első baba lett volna, akkor általában egy estére befektetnek tágítani)

2022. jan. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek
2022. jan. 4. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Sajnálom. Mivel a kórház koszt elég vacak vigyél gyumolcslevet/vizet/ennivalót. Kényelmes pizsamát. Bár nem tudom meddig leszel bent.
2022. jan. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!