Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kirándulóhelyek vannak...

Milyen kirándulóhelyek vannak az országban, ahova érdemes lenne a kiskutyámmal elmenni? Vagy például milyen hotelek, motelek vannak ahova állatot is beengednek velem a szobába?

Figyelt kérdés
Sokat vagyok egyedül,a kutyulival elbarangolnék erre-arra,csak ez a szállás dolog tart vissza mindig,mert nem tudom hol engednek be kutyákat a szobába is.2kilós kutyáról van szó,szóval nem egy véreb:)
2010. nov. 19. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mátra-Sástó Kemping és ifjúsági szálló Vannak szobák meg faházak is.
2010. nov. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jánoshegyen szoktunk kirándulni :) Ha bp.-i vagy ajánlom, ilyen pici kutyát ölben is felvihetsz a libegőn (nekünk fel kell sétálni a hegyre mert két dobermannról van szó, de hát végül is, így kirándulás).
2010. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sok helyre be lehet menni kutyával, csak keresni kell. Írd be a google-be, hogy "+kutya +szállás". Mi mindig kutyával járunk nyaralni.
2010. nov. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sátorozzatok, nagyon jó dolog :)
2010. nov. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A sátrazást mi is ki fogjuk próbálni, csak kell egy akkora sátor, amibe a kutya is befér. Különben el tudom képzelni, ahogy a többi kempingező nagyívben kikerüli a sátrunkat az előtte őrködő kutya miatt. :)
2010. nov. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!