Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhesen szinte...

6 hetes terhesen szinte folyamatosan görcsölök. Ez bajt jelenthet?

Figyelt kérdés
Van 2 gyermekem, és fiatalon volt 1 abortuszom. Mind a 3 terhességnél az első tünet a hányinger, émelygés, kívánósság volt. (még a kimaradt mensi előtt). Múlt héten csináltam tesztet kimaradt mensi miatt 4-5hetet mutatott. De se hányinger, se émelygés, se éhség, se kívánósságg. Viszont szinte folyamatosan görcsöl a hasam alja, erős nyomás, és mensi jellegű görcsök. Nőgyógyászhoz jövőhéten van időpontom. Lehetséges lehet hogy méhen kívüli, vagy elhalt magzat, és ezért ezek a tünetek?? 35/N
2022. jan. 10. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én a 12.hétig folyamat görcsöltem mind a2 gyerekkel. Semmi baj nem volt
2022. jan. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mensi jellegű görcsök természetesek. Amíg nem kibírhatatlan és nem vérzel/barnázol, szerintem minden rendben van.
2022. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!