Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hét 4 napos vagyok. Ma...

35 hét 4 napos vagyok. Ma attól kezdve, hogy felébredtem görcsölök, de folyamatosan, nem erősen hanem olyan tompa menzi előtti görcsök. Szerintetek milyen intenzitású görcsöknél kell bemennem a kórházba? Lehet, hogy megindul a szülésem mostanában?

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 08:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nem is az intenzitás, a rendszerességgel figyeld!

Hány percenként fáj?

2013. márc. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elöször is bevennék 1 magnéziumot. Ha ez egy félóra után nem hat, akkor mégegyet. Ha az sem hat és a fájások erösebbek, folyamatosabbak, akkor bemennék a korházba.
2013. márc. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Hát folyamatosan érzem, hogy valami nincs rendben,soha nem szoktam görcsölni szinte.De nem erősen, csak olyan tompán.magnéziumot szedek, már az elejétől fogva a terhességemnek.
2013. márc. 29. 08:16
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt mùlthèten,nem mèrhetö ha nem folyamatos fàjàs ami a derèkba sùgàroz.. pàrosult hozzà nekem hànyàs ès magas vèrnyomàs is.

Èn voltam a kórhàzban 3 nap alatt a 3000-res röl 2100 es lett az èrtèkem,a ctg enyhe jòslot mutatott csak de mint 2. szülö tudom h az èrtèknèl sokkal jobban fàjt.

Emelt magne b6,ès haza jöttünk.

Szerintem hivd fel a dokid,ha nincs akkor a kòrhàzat , mond el panaszod,egy vizsgàlatot megèr igy az ünnep elött. :)

Boldog baba vàràst.

35+5 hetes km

2013. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nézesd meg magad. Mindegy, hogy rendszeres vagy sem, erős vagy sem. Menj be a terhesgondozóba vagy keresd meg az orvosod és nézesd meg magad. Inkább menj fölöslegesen, mint, hogy megszülj most. Még ne, kell még a babának néhány hét, hogy teljesen kifejlődjön. Szóval sipirc orvoshoz és írd meg nekünk, hogy mit mondott.
2013. márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Úgy lesz.
2013. márc. 29. 09:03
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél volt az 36 hetesen,hogy gyengén görcsölt,szinte alig,2-3 órát és utána egyszer csak elfolyt a magzatvíz,pedig előtte 2 nappal teljesen zárt volt a méhszáj 3000-es.
2013. márc. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel jóslófájásaid vannak! :-)
2013. márc. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2013. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Reméljük nincs baj... Majd írj kérdező :)
2013. márc. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!