Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 21 hetes terhes nő ha orvosi...

21 hetes terhes nő ha orvosi beavatkozással elvetél betegség miatt, mi történik a magzattal?

Figyelt kérdés
A szülés beindításakor megkapja már a végzetes injekciót, vagy miután kibújt? A testet kiadják, hogy eltemethessék vagy mi történik vele?

2022. jan. 24. 16:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%

Milyen végzetes injekciót?

Ha elhalt a magzat, akkor vetél

2022. jan. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mivel beteg a baba és nem fog tovább fejlődnie egy szerve ami nélkül nem tudna önálló életet élni soha ezért orvos beavatkozásával a 21. Héten beindítják a szülést és elveszik az életét.
2022. jan. 24. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen végzetes injekció? Tágítás után oxitocint adnak, ami elősegíti a fájásokat.
2022. jan. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
21. héten a magzat életképtelen az anyaméhen kívül, nagy valószínűséggel már a szülést sem éli túl. Nem kell külön "elvenni az életét".
2022. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És mi történik a testével? Kiadják, hogy eltemethessék?
2022. jan. 24. 17:04
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem adják ki. A proszektúrára kerül, szövettant végeznek, majd a többi veszélyes hulladékkal (amputált végtagok stb) együtt elhamvasztják.
2022. jan. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

24. Hét előtt semmiképp nem adják ki.


Krematóriumba kerül, ahova az amputàlt lábak, méhlepény… stb

2022. jan. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem adják ki. Magzat, abortusz után veszélyes hulladéknak szamit
2022. jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
97%
Joga van a magzatához a szülőknek, de elképesztő bonyolult sajnos. Annyira kegyetlenek Magyarországon, hogy ezt is megtagadják attól aki ekkora tragédiát él át. Egyszer olvastam hogy nem kevés kört kellett futni, hogy 24. Hét előtt meghalt magzatot kiadjanak a családnak, hogy eltudják temetni. Én is biztosan szeretném megkapni. Egyébként én úgy tudom, hogy már bent meghal és úgy születik meg. Ha ezen neked kell átmenned, tiszta szívemből kívánok neked erőt és kitartást.
2022. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9!


Elhalt magzatot kiadnak, abortumot nem. Tehát ha a nő elvetél a 21. héten és megszüli a halott magzatot, akkor kérheti a kiadását. Ha úgy dönt, abortuszt akár x egészségügyi probléma miatt a 21. héten, akkor nem adják ki az abortumot.


Amúgy ugyan kegyetlenségnek tűnik, de a szülőket próbálják támogatni ezzel. A temetés nem két fillér....

2022. jan. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!