Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Műszeres befejezés után 4 nap...

Műszeres befejezés után 4 nap újra vérzek! Menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
4 napja volt műszeres befejezésem. Aznap enyhe görcs, vérzés, másnap semmi. Harmadnap semmi. Ma hajnalban görcsölt a hasam, kimemtem wc-re és vérzek. Kb mint amikor menstruálok. Hajnal óta a görcs sokat enyhült de a vérzés megmaradt. Ez normális? 2 napig akkor miért nem véreztem? Nem értem. :( megvagyok nagyon ilyedve. Valamit rosszul csinálok? Nem emeltem nehezet, hajolni max a mosogéphez hajoltam le, csak tusoltam ülőfürdő nem volt. :( az orvoshoz szaladást nehezíti hogy hétfő éjfélig karanténban vagyok. Lázam nincs, közérzetem jó.
2022. febr. 26. 07:28
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta a dokim, hogy 2 hétig normális a vérzés. Kivéve akkor ha nagyon durva a vérzés, vagy ha láz van.

Nekem úgy volt, hogy műtét után alig véreztem, elég volt a tisztasági betét. Műtét után 1 héttel pedig elkezdtem vérezni, kb. mint egy menstruáció. Ez tartott 2-3napig, majd megint alig véreztem. Alhasam 2 hétig fájt.

Jobbulást neked!

2022. febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!