Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Abortuszra mit kell magammal...

Abortuszra mit kell magammal vinnem? Ha nem szültem hüvelyi uton hogy müködik az anortusz? Illetve ha a baba a császárhegnél tapadt meg?

Figyelt kérdés
Sajnos megszakítják az orvosok a terheségem mert hegterheség. Ami neg nagyon veszélyes. Azt mondta nem hordhatom ki. Nagyon félek.

2022. márc. 2. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát azt, hogy hogy kívánják megoldani a hegterhességedet, azt mondjuk az orvossal kellene alaposan átbeszélni. Ugyanis egy terhességmegszakítás rutin beavatkozás, a hegterhesség ellátása meg egyrészt nem egyszerű, másrészt kifejezetten rizikós.

Megpróbálhatják úgy, mint a sima terhességmegszakításnál, vacuummal kiszívni a terhesséhget. Lehet kimetszést végezni akár laparoszkóppal akár hasmetszés útján. Lehet alkalmazni metotrexát kezelést, akár szisztémásan, akár lokálisan, a terhességbe fecskendezve, amitől elhal a terhesség.

De mindegyikben ott a rizikó, hogy ki kell venni a méhet.

Szóval ez nem igazán az a téma, amit a gyakorin kell laikusokkal átbeszélni.

2022. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
6%

Nekem Missed AB-m volt.

Mivel mar szültel, nem tesznek fel tagitot. Reggel bemesz, mikor sorra kerülsz boditanak, es kb 15 perc es kint vagy.

Ha jól vagy, kb 4 óra múlva mehetsz is haza.

Amit vigyél :

Kísérő

Víz

Pizsi

Papucs

Papirok

Betét

Kaja

Kb ennyi kell.

Persze előtte kellenek vizsgálatok (vervetel, EKG)

2022. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Ha nem volt még szülés vagy hüvelyi szülés, akkor tágítót tesznek fel. Van akinek semleges ez, másnak viszont nagyon fáj. Nekem az előbbi volt.

Olyan pizsit, bugyit és papucsot vittem csak, amit nem sajnálok. Na meg az iratok és a telefontöltő. Minden mást a kórházban kaptam. Magyarországon ezeket kellett bevinnem: pizsi, bugyi, hazamenős ruha, sok betét, valami ehető kaja, papucs, víz, iratok, tisztálkodó szerek (+wc papír, zsepi, nedves törlőkendő), törölköző, evőeszköz, saját pohár, pulcsi/köntös (ha fázós vagy főleg), telefontöltő. Ha gyógyszereket, vitaminokat rendszeresen szedsz, akkor azt is vidd magaddal. Úgy számolj, hogy lehet bent kell maradnod pár napot. Én volt, hogy 4 óra múlva kint voltam, de máskor 3 napig bent tartottak. Másik 2 alkalommal 1-1 napot voltam bent. Inkább pakolj be 2-3 napra, így a párodnak nem kell befutkosnia hozzád (ez most ha jól tudom nem is megoldás).

Jó tanács: értékeket sose vigyél magaddal (ékszer, kézpénz, óra stb).

A legfontosabb viszont, hogy minden rendben lesz.

2022. márc. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 remélem missed ab-ok voltak...
2022. márc. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 Természetesen azok voltak. Mindenki tervezett baba volt, de sajnos nem akartak maradni :/
2022. márc. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Nagyábból ezeket összepakoltam,ha szólnak hogy mütétt akkor legyen meg minden ne keljen kapkodni. 😔
2022. márc. 5. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!