Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés indukció után mennyi...

Vetélés indukció után mennyi idő után probálkoztatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Vetélési indukcióm volt .. 24hetesen mert beteg lett volna a baba .. 😭első babánk lett volna . Mennyi idő után probálkoztatok a másodikkal? A kórházban azt mondták 2-3hónap de igazából én ezt kevésnek tartom mert mire vissza áll a szervezetem stb... Vagy csak én gondolom így ? Nagyon vágyunk már kis babára. Köszi a segítséget:))

2022. jan. 18. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igaz nem 24 hét, hanem 9.

1 mensit megvártunk (28napra meg is jött) utána vágtunk bele. Első hónapban meg is fogant.

Ma már 4 hónapos :)

2022. jan. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem más a helyzet mert nekem megkellett szülnöm szegénykémet és 2hétig tartott utána a vérzésem:(


Neked nagyon gratulálok ♥️ sok boldogságot és egészséget ❤️

2022. jan. 18. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is 2 hétig tartott, de csak kapartak.

Köszönjük :)


Neked pedig kitartás! És mielöbbi babázást 😊


Mi lett volna a baj,ha megkérdezhetem?

2022. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ♥️ központi ideg rendszer zavar meg nem volt ki fejlődvs valami a koponyájában és életképtelen lett volna..

24hét kellet hozzá kiderüljön ...

2022. jan. 21. 04:54
 5/6 anonim ***** válasza:

6 hónapja volt vetélés indukció,20hetesen.

Kérgestest teljes hiánya volt nálunk probléma.

Azóta sem sikerült a babóca hiába szeretném😭

2022. jan. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És nem mondják az orvosok hogy mi lehet a gond amiért nem jön a baba ?

Ettől félek enis igazából hogy nem fog jönni a baba.... mert mi túl vagyunk az egész meddőségi ki vizsgáláson .. túl egy inszemen.. méh tükrözés után2hónap múlva lett volna a lombik.. és spontán sikerült abba a hónapba .. és attól félek hogy megint végig kell járjuk az utat ami másfél év volt .. vagy már nem fogunk meddőnek számítani és nem foglalkoznak velünk..

2022. jan. 24. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!