Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Hogy lehet ezt èpp èsszel...

Hogy lehet ezt èpp èsszel elfogadni, túlèlni?

Figyelt kérdés
Van 2 közeli ismerős házaspár...Sajnos mind 2 pár elveszìtette születendő gyermekeiket. Az egyik nő a 34.hèten, majd a 2. terhessègnèl a kiderülèse után nem sokkal. A másik párnál az egyik baba 6 hònaposan, a másik a napokban, 35 hetesen halt meg. Lombikosok is azt hiszem. Teljesen le vagyok sújtva, annyira rendesek, mièrt, mièrt törtènik ez? Az egyik párnak a doki azt mondta genetikai vizsgálatok fognak kelleni, valami baj lehet. Ez mit jelent pontosan? Annyi rossz hìr van mostanság, de ez anyakènt teljesen lesokkolt. Nekem a kitolásnál adòdtak komplikáciòk, a fiam nem tudott csak vákummal megszületni, beszorult, rèszlegesen oxigènhiányos is lett, de az orvosoknak hála megúsztuk. Nekem már ez is traumát okozott, sokáig depresszìv voltam, magamat okolva, mèg nem tudom kèpes lennèk e újra szülni, pedig akartunk testvèrt, de most inkább a NEM-re hajlunk (nem csak emiatt). Hogy lehet ezt feldolgozni egyáltalán? Sajnos egyre több ilyen az eset a családban/ismerősi körben. Szerintetek ennek mi lehet az oka?
2022. márc. 4. 21:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%
Mindent túl lehet élni
2022. márc. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%

Az emberek különböznek, hallottál már róla?

Mindenki máshogy viseli, dolgozza fel

2022. márc. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem a fiam halt meg 5 hetesen születése után. (40-ik hétre született) belehaltunk, hibaztattunk mindenkit.

A férjem a munkába menekült, es súlyos depressziós lettem. Idén lesz 3 eve, azóta se merünk gyereket vallalni.

Feldolgozni nem lehet, csak megtanultunk együtt elni a fajdalommal. Hatalmas nagy űr van, amit nem kívánok senkinek. 😔💔

2022. márc. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan mondhatjuk, hogy sehogy. Nem lehet feldolgozni a gyermeked elvesztését.
2022. márc. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
66%

Mi a sz@rért pontozátok le a a 3ast?Szivtelenek vagytok,komolyan...

Elsősorba 3as részvétem és nagyon sajnálom,bár sose éltetek volna át ilyesmit.

Másodsorba fogalmam sincs hogy lehet túlélni ilyet,akinek van gyereke/gyerekei az sose fogja megerteni.Igen élet megy továb az igaz de hogyan?!

2022. márc. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
Kedves kérdező, én az utolsó kérdésedre reagálnék, mi lehet az oka, én is gondolkoztam ezen, én baráti körömben is van 2 ilyen pár is, aki hasonlóan járt, nagyon sajnálom őket. 3-as őszinte részvétem ♥️♥️
2022. márc. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki játszadozik ezekkel a lepontozásokkal. 3-as, nagyon sajnálom, őszintèn kìvánok minden jòt Nektek :( Kedves utolsò: na èn is ezt kèrdezem magamtòl...most valahogy szenzitìv vagyok,szegèny ismerősömön kattogok, hogy vajon mit èrezhet most, hogy fog ebből kiláballni ès vajon akarnak e majd ilyen előzmènyek után gyermeket. Nem tudom, de teljesen kiborultam, talán felelevenìtett bennem pár szörnyű emlèket, s amiatt. Akárhogyis, de kegyetlenül igazságtalan az èlet. 5 fiatal házaspár is van a közvezlen környezetünkben, akiknek vagy nem jön össze hosszú èvek òta vagy elvetèlnek sorozatosan. Sokszor azt èrzem az, hogy egy baba egèszsègesen a világra jön nem is olyan termèszetes dolog, rengeteg szerencse is kell hozzá...
2022. márc. 4. 22:32
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

3 vagyok.

Köszönöm nektek ❤️

Az okokat nem tudom, de hirtelen sok lett a beteg baba, es a csecsemőhalal

2022. márc. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

3-as, ez borzaszto 😢 Kivanom, minel elobb legyetek meg egyszer boldogok.


Kerdezo, rengeteg van sajnos.

2022. márc. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
10%
Kaptak covid oltást?
2022. márc. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!