Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Missed ab után normális?

Missed ab után normális?

Figyelt kérdés

13 hetes missed ab után 4 nappal, erősebb vérzés miatt alaposan átnéztek, majd mondták minden rendben de még vérezni fogok kicsit, mert van még vérzés.

Barnázgatta ezt követően, de keveset.

16. Napon pozitív lh teszt.. majd 28. Napon mintha megjött volna, de csak a wc papíron, plusz barnázás. 29. Napon voltam dokinál aki nem a kezelő orvosom volt ezért hasi uh-n nézte meg, hogy pici vérzés még maradt bent, de az mensivel ürül, s ha megjön szedjel ergam cseppet, tuti minden ürüljön ki. Ez mellé 3,5 mm sárgatestet is látott (remélem jól írtam). De azt mondta rendben lesz így.

Most tartok a 36. Napon, de azóta sincs semmi. Se görcs se semmi..

mensim nem jön meg. Orvoshoz 1 hét múlva megyek 6 hetes kontrollra..

mostmár felőröl az ideg, miért nem jön meg. Hcg teszt mostmár nagyon halványan 2 csíkos (alig látható). Folyamat nézegettem és elhalványult folyamat.

Valaki járt már így? Néha 1-1 véres wc papír plusz néhai barnázás?

Nem jön meg?

Nekem tű pontos mensieim voltak mindig.. be vagyok tojva, nehogy újra műtsenek.. ez a legnagyobb félelmem..



#menstruáció #missed ab #Missedabután
2022. márc. 9. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A missed után nem kezdődik újra a ciklus, mert még van benned hcg ha az kiürül, lesz ovu és onnan megy rwndesen minden.

Nekem mindegyik missed után 21.nap lett ovum majd rá 2 héttel jött meg.

A missed után van akinek 6 de akár 8 hét is kell, hogy megjöjjön.

2022. márc. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Akkor a 16. Napi lh teszt az nem

Volt valós?

Ehhez viszonyítottam én is, hogy 2 hétre megkell jönnie.. de még sem jött..

valamint amikor pozitiv volt az ovu teszt, nagyon sok nyúlós nyákom is volt. Ezért nem értem :/

2022. márc. 9. 22:16
 3/10 anonim ***** válasza:
Az még lehet a hcgre reagált, mikor ürülhetett ki a hcg?
2022. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29.én látott sárgatestet az ovu után látható én ink@bb onnan számolnám, szerintem a 28.ai barnázásod volt az ovu
2022. márc. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Még 2 napja nagyon halványan (szinte alig láthatóan) de ott van a 2. Csík.
2022. márc. 9. 22:21
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a - teszt után 1 héttel volt csak ovum.

Akkor az lh teszted a hcg miatt lett +, én kipróbáltam jósteszt ként és mutatta a terhességet.

2022. márc. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a műtét után a doki, hogy 6 de legkésöbb 7 héten belül meg kell jönnie.

Én nem görcsöltem rá, műtét után 29nappal megjött, majd 28 nap múlva, majd terhes is lettem.

2022. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Első missed ab (nem volt szívhang egyáltalán) után 35 napra megjött.

Most tudom én görcsölök rá, de bízom benne hamarosan megjön. Lehet amiatt is késöbb jön, mert nagy terhesség volt.

Mi is próbálkoznánk már, ha megjönne végre.

Jó lenne még nem húzná ez is az ember agyát, van így is elég gondja :/

2022. márc. 10. 07:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem missed ab utáni 12 napon olyan tünetek jöttek hogy azt hittem van pete eresem csinaltam egy lh tesztet atom erős két csík csinaltam másnap az is amikor már egy hete minden nap atom erős lh teszteim voltak rájöttem hogy ez meg a hcg re reagált csak…. Nem pete eresre, úgy hogy valóban erős pozitív lh tesztet eredményez a hcg is
2022. márc. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Akkor lehet nekem is azt jelezte az lh teszt.

Ma volt 6 hét 2 napja a műtét, mensi sehol.

Kontrollon rendben talált mindent a doki, szerinte 2 hétig még tuti nem is lesz mensi..

ő szerinte minden okés így, nekem viszont furi.. hisz meg kellene jönnie?!

2022. márc. 17. 07:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!