Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Segítségért jöttem Utolsó...

Segítségért jöttem Utolsó men.01.12.február.14-én 3mm petezsák sejthető,tudom korán mentem,március 7-én 21x37mm petezsák embryo nem ábrázolási,már.16-án 14mm elnyúlt petezsák, crl 4mm élő embryo. Gorcseim vannak.missed ab lesz?

Figyelt kérdés
Petezsák miért kisebb?

2022. márc. 17. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az lesz, az elnyújtott, szabálytalan petezsák azt jelenti, hogy össze fog esni. Emiatt kisebb is

Valószínűleg hamarosan beindul a vetélés

Te írtál ki kérdést ezekkel a méretekkel ma vagy tegnap???

2022. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Uhhh, 9 hetesen ezek nagyon nem jó értékek, sajnálom. Kb 6 hetes méret a 6 mm, az elnyúlt petezsák is rossz hír. Kitartás!
2022. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1 válaszoló?ide még csak most írtam először, de fb írtam ki igen.sajnos az orvosok most nem foglalkoznak vele,főleg akinek nincs pénze magán dokira.
2022. márc. 18. 04:37
 4/16 anonim ***** válasza:
29%

Ne haragudj, de ha magánorvosra nincs pénzed, hogy jött a gyerekvállalás??


Nekünk csak heti 2 dévény volt havi 50 000 a gyereknek.

Plusz heti 1x 120 km-re kellett hordani, korautógondozóba, neurologushoz


És akkor a szükséges muszájokról nem is beszélve(pelus, ruha , tápszer, jó gyerekülés,gyógyszerek és kezdő holmik)

2022. márc. 18. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%

4!

Had döntse már el, hogy mikor vallal gyereket. Nem neked kell felnevelned... ismered az életkörülményeit, hogy így ítélkezel?!

Azért mert a te gyereked problémás, arról nem más tehet...

2022. márc. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4 válaszoló tudod mennyibe van magánorvos ha végig oda jársz terhesség alatt?!ha jól tudom ingyenesen is van torna és gondozás is az útiköltséget, meg teritik valamennyit belőle,ha érdemben nem tudsz segíteni ne írj
2022. márc. 18. 08:09
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Uhhh bakker, nem a 4es vagyok, de megint egy felelős szülőpár a semmire gyereket vállal. Igaza volt a válaszolónak.

Arra meg nem lehet adni, hogy adott pillanatban mit térítenek és milyen ellátások vannak, bármikor megszüntethető akármelyik.

Kérlek, előbb rendezzétek a körülményeiteket és utána vállaljátok a következő terhességet...

2022. márc. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

7 válaszoló köszönöm a válaszod neked is.nem anyagi dolgokról kérdeztem, de neked is ez ragadt meg az egészből.

Sajnos sokaknál van vetélés vagy gyanúja ezért is kérdeztem,mert már 2 éve is volt ikrekkel vetélés,de ott már az első vizsgálaton az egyik már nem élt.

Legyen szép napod

2022. márc. 18. 09:32
 9/16 anonim ***** válasza:
50%

Igen, tudom mennyibe van a magánorvos. Oda jártam. Sőt én abba a szerencsés helyzetben voltam, hogy nála is szültem.


Ha bármi gond van az ingyenes ellátásoknál hónapokat kell várni.

Egy fejlesztésnél pl hetek is nagyon sokat számítanak.


De pl ha tejérzekeny lesz és nem tudod szoptatni, gasztoenterologus , sztk alapon jelen pillanatban az egész országban 8-10 hét hét várakozás. Egy doboz tápszer pedig recept nélkül ,szakorvosi ajánlás nélkül 9000 Ft és kb 5 napig elég.


De ezt mondatnám az ortopédusra, egy pár szandál 16 000 Ft, egy pár cipő 22.000 Ft és egy szezon plusz egy pár nem elég, mert ha beázik mit adsz rá?


És kismillió ilyen dolog van.

Sőt... minden ilyen.

Én semmi pénzért nem lettem volna képes egész napokat az sztk rendelőben ülni.

2022. márc. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy neked ez neg adatott, de még mindig a kérdésemre kérem a segítő válaszokat

Szép napot

2022. márc. 18. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!