Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 6 hetes terhes vagyok,kedden...

6 hetes terhes vagyok,kedden voltam ultrahangon de a doki már csak üres petezsákot latott..2 hét múlva kell visszamennem ultrahangra,ha addig nem indul be a vetélés akkor kaparás..semmit nem vérzek nem görcsölök,be fog indulni?Kaparást nem szeretnék

Figyelt kérdés

2021. dec. 24. 22:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezt nem lehet megjósolni.
2021. dec. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Korán voltál.
2021. dec. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mér már? Voltál előtte is ~s akkor volt benne valami ha nem akkor lehet később fogant.
2021. dec. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4.5 hetesen voltam akkor petezsakot látott,es most is kedden csak azt..
2021. dec. 25. 00:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem indult be a vetélés 9.héten műtöttek.
2021. dec. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még bármi lehet.

Ha beis indul magatol a vetélés, nembiztos hogy kiurul teljesen igy lehet műteni kell. De 6 hetesen altalaban meg nem latnak semmit a dokik, es szívhang sincs.

2021. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is így jártam. Én görcsöltem is brutál mód, illetve a derekam is leszakadt megállás nélkül. Mégsem indult be, műtöttek.

7hetes lettem volna, mikor megállapításon voltam, de csak üres petezsák volt. 9hetesen műtöttek.


Én meg pont azért imádkoztam, be ne induljon magától.

2021. dec. 25. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Elviselheto a kaparas? Mivel jár?
2021. dec. 25. 10:18
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Semmit nem érzel, nekem nem első gyerek volt, így nem kaptam tágítót, a 14.hetesnél volt tágító lapok,de az sem fákt, Műtőben altatnak 2 perc és ko vagy, majd már kelsz is fel.

Nem vagyok görcsölős így nekem az sem volt, vérzés is minimális a kisebb terhességeknél.

2021. dec. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 2.terhességem volt műtét.

Elaltattak, 20perc mulva keltem, és annyira vereztem mint egy sima mensi után. Kb addiv is tartott.

Se nem görcsöltem, se nem ömlött belőlem a vér, mintha magamtól vetéltem volna el.

Utána 1 mensit megvártunk, meg is jött 28 napra. Majd első hónapban ujra terhes lettem, 3 hónapos a lányom.


Nekem a műtétnek nem a fizikai, hanem a lelki része volt rossz. Ahogy a kórhazban bántak velem, na az megalázó, durva volt.


7#

2021. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!