Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Volt 3 elhalt terhességem,...

Volt 3 elhalt terhességem, pánikbeteg voltam,nem volt spermavizsgálat.Volt férjemazert napi 5,6sort megivott,ha nem,fájt a feje+magas volt a hugysava is .más a párom,terhes vagyok, félek,szerintetek megmarad?

Figyelt kérdés
2022. márc. 20. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos ezt mi nem tudjuk megmondani. Vagy igen, vagy nem. 🤷
2022. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Amit még hozzá írnék...

Előtte és vetélések között gyógyszereket szedtem, kedélyjavito, nyugtató.. genetikailag minden rendben,más a párom,terhes vagyok..kicsit félek,szerintetek volt párommal lehetett a gond ?nem szedek semmit már 3eve

2022. márc. 20. 16:28
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2022. márc. 20. 16:43
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bizakodnék. A napi 5-6 sör eléggé haza tudja vágni a spermaképet, lehet az volt a vetélések oka. (Persze egyáltalán nem biztos, mielőtt vki belém állna.)
2022. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Bízok

Reménykedem.

Sok volt a hugysava is..

És magömlési problémák is voltak.

2022. márc. 20. 19:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bízni kell. 🙂 Egyebet nem tudsz tenni. Mantrázd azt, hogy most minden rendben lesz!
2022. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Nagyon szeretném

2022. márc. 20. 19:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia. Őszintén sajnálom a veszteségeid. Nekem egy 5 éves kapcsolatom alatt, úgy volt teherbe esett a barátnőm. De elvetélt sajnos. Aztán a feleségemmel tavaly babát vártunk, de októberben missed ab lett a vége. Most újra várandós a kislányunkkal. 33. Hétben van. Nagyon aggódok, hogy minden rendben lesz-e. Rád térve, a gyógyszerek neked és az exed egészsége nagy kockázati tenyezőket okozhatott. Lelkileg remélem megbékéltél és most már azóta várod a babátokat. Bízom a legjobbakban!
2022. aug. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igen 33.hètben vagyok és ikrek:)

Biztos ti már babáztok vagy már nagyon közel van :)

2022. okt. 3. 18:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!